בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

יגואר יוצאת לדרך חדשה בישראל

יגוארים


"חברת המזרח" מקבלת את זכיון היבוא למותג יגואר, ותשווק את הדגמים באולמות תצוגה חדשים לצד דגמי לנדרוברמאת נועם ריין

אחרי שנים ארוכות תחת היבואן "מאיר", שמייבא גם את דגמי וולוו והונדה, יגואר חוברת לאחותה הבריטית לנדרובר ותשווק מעתה על ידי "חברת המזרח". הזכיון עבר ליבואנית החדשה ללא תמורה, והחידוש העיקרי שמתוכנן הוא הקמה של מספר מרכזי מכירה ושירות בסטנדרט גבוה. המחירים כמעט ולא השתנו - והשינויים בשערי המטבע יתבטאו בעיקר בהנחות שינתנו באולמות התצוגה.

יגואר XE

מבט ראשון במחירון החדש שחושפת החברה מציג גידול מסוים במספר הגרסאות שיוצעו בישראל. רמי וקסמן, סמנכ"ל שיווק ומכירות של חברת המזרח, ציין כי הכוונה היא לשווק את כל הגרסאות המוצעות באירופה. עם זאת, גרסאות הבסיס בעלות מנועי דיזל ותיבת הילוכים ידנית לא יוצעו כמובן לקהל הישראלי - וההרחבה באה בעיקר מכיוונן של גרסאות הבסיס החזקות.דגם הבסיס של יגואר, ה-XE שמתחרה בב.מ.וו סדרה 3 ואודי A4, התייקר ב-5,000 שקל בגרסת הכניסה (295,000 שקל), אך הוזל בגרסאות אחרות. בהמשך השנה צפויים להתחלף המנועים בדגם, ואת מנועי האקובוסט של פורד יחליפו מנועים מתוצרת יגואר - אותם מנועים הקיימים בדגמי לנדרובר השונים, בהספקים דומים. גם גרסת 3.0 ליטרים עם 380 כ"ס אמורה להצטרף בהמשך הדרך.

ב-XF הסאלונית שומרת היבואנית על מחירים תחרותיים, יחסית, כאשר גרסת ה-200 כ"ס תתחיל ב-419,000 שקל - הוזלה של 30,000 שקל והפחתה של 40 כ"ס לעומת גרסת הכניסה אצל היבואן הקודם.

יגואר XF

מי שבעבר היתה ספינת הדגל של החברה, וכיום מתחילה להזדקן ולא מצליחה להתמודד מול המתחרות הגרמניות, היא יגואר XJ. למרות הקשיים התחרותיים, היבואנית החדשה בחרה להעלות את מחירה של ה-XJ ב-50,000 שקל וזה יתחיל מ-668,000 שקל.

מכונית הספורט יגואר F-Type שמרה על המחיר ההתחלתי של 725,000 שקל, וכך גם רכב הפנאי יגואר F-Pace שיתחיל במחיר של 389,000 שקל. זה האחרון אמור להיות הדגם המוביל של המותג בישראל, ואסטרטגיית השיווק תתמקד בו בשלב הראשון. המבצע ההתחלתי של היבואנית החדשה כולל עסקת מימון עם תשלום חודשי בגובה 4,000 שקל והבטחה לקניה חוזרת במחיר מחירון.

יגואר F פייס

בשלב זה מתנהלת מכירת דגמי יגואר באולמות התצוגה ששימשו את היבואנית הקודמת, אך כבר באוגוסט הקרוב יפתחו מרכזי מכירה ושירות חדשים, שישלבו את דגמי יגואר ולנדרובר. במקום האולם בתל אביב יפתח אולם חדש ברחוב משכית בהרצליה, ואולמות מחודשים יפתחו גם בפתח תקווה וחיפה בהשקעה כוללת של 18 מיליון שקל.


לדגמי יגואר בישראל - יגואר
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים