בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

טויוטה אוונסיס החדשה 2009טויוטה חושפת פרטים על שלוש מכוניות חדשות, והחשובה בהם ? לפחות עבור השוק הישראלי ? האוונסיס, המשפחתית הגדולה מתוצרתה, שהצליחה טוב בישראל. ומה בתפריט?מאת: טל ברונפר

טויוטה חושפת פרטים ראשוניים על האוונסיס החדשה, המשפחתית הגדולה שלה. מדובר בדגם חדש לחלוטין, עם עיצוב ומנועים חדשים.

דווקא בתחום העיצוב, בו האוונסיס הקודמת לא הצטיינה (מכונית בעלת עיצוב שמרני פושר), ניתן להבחין בשינוי חיובי. צללית האוונסיס החדשה בולטת הרבה יותר ואיבדה את האנמיות של קודמתה. אמנם טויוטה בינתיים חושפת רק תמונה אחת, מזווית אחורית של המכונית – ניתן להתרשם כי החידוש בעיצוב נמשך גם לקדמת הרכב עם קווים תפוחים המזכירים לא במעט דגמים מבית פורד והמונדיאו המצליחה, בה האוונסיס מתחרה – בפרט.

 

טויוטה אוונסיס החדשה

טויוטה אוונסיס החדשה. צילום: יצרן

 
 

בתחום ההנעה, טויוטה מתכוונים לצייד את האוונסיס החדשה עם מנוע בנזין בנפח 2.0 ליטרים ותיבת הילוכים אוטומטית-רציפה עם 7 הילוכים מרשימים לקטגוריה. יש לציין כי מדובר בתיבה דומה לזו של הלנסר והאאוטלנדר מבית מיצובישי הפועלת באופן שונה מתיבת הילוכים אוטומטית קונביציונלית. נתוני ביצועים נוספים לא נחשפו, כמו גם צילומים נוספים – אלו צפויים להחשף בהדרגה לקראת תערוכת פריז באוקטובר 2008, בה תוצג האוונסיס לצד 2 דגמים חדשים של טויוטה.

יבואן טויוטה לישראל, יוניון מוטורס, מתכוון ליבא את האוונסיס החדשה לישראל. נכון לעכשיו, לא ידוע באיזה מפרט ובאיזה מחיר תגיע האוונסיס, אך יש להניח שהיבואן ישאף למקמה בקבוצה 4, בה מוקמה האוונסיס הקודמת – כלומר, עד 147,000 שקלים. מועד ההגעה צפוי להיות בחודשים הראשונים של 2009, בעוד שהשיווק באירופה יתחיל בינואר 2009. כאמור, האוונסיס החדשה תוצג בתערוכת פריז הקרובה, התערך באמצע אוקטובר הקרוב.

 

לדגמי טויוטה בישראל - טויוטה

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים