בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

חדשות UMI: שברולט סוניק ידנית, קדילאק ב-250 אלףATS תגיע לישראל במחיר של כ-250 אלף שקל. במקביל שוקל היבואן להעלות ארצה גרסה ידנית לשברולט סוניק במחיר תחרותי
מאת יתיר דוידוביץ

גם לאחר ההשקות האחרונות של שברולט קרוז טורבו, קפטיבה ספורט ואורלנדו, לא שוקטים ב-UMI על השמרים. חברת UMI - יבואנית שברולט, איסוזו, קדילאק וביואיק - צפוייה להנחית בארץ מגוון רכבים חדשים בתקופה הקרובה על מנת לשפר את המכירות. השינויים יהיו לאורך כל גזרת הדגמים, החל מהזולים וכלה ביקרים שבחבורה.

כבר בסביבות ספטמבר – אוקטובר תנחת בארץ קדילאק ATS. הקדילאק הקטנה שאמורה להתחרות בב.מ.וו סדרה 3 ובאודי A4 תעלה בארץ כ-250 אלף שקל. לא מדובר במחיר זול במיוחד ביחס לקטגורייה, אך ה-ATS תגיע עם מנוע טורבו עתיר כוח (270 כוחות סוס) ומערכת מולטימדיה מתקדמת. כאמור, מחיר המחירון לא מתחרה ברכבים הזולים ביותר בקטגוריה, אך ב-UMI צופים שהמכירות לא יפגעו בזכות המפרט העשיר.


קדילאק ATS. תצליח להתחרות בגרמניות? / צילומים: יצרניות

בגזרת המכוניות הקטנות בוחנים ב-UMI אפשרות להנחית בארץ גרסה ידנית של שברולט סוניק עם מנוע בנפח 1.2 ליטר. מאז שהושקה בקיץ האחרון, הסוניק האוטומטית לא ממש מצליחה להתרומם ובשברולט מקווים שגרסה חסכונית בדלק וזולה לרכישה תהיה התשובה למגרעותיה של הגרסה האוטומטית. המחיר והמפרט לא ברורים כרגע אך סביר להניח שהם לא יהיו שונים משמעותית מהמקובל בקטגורייה. במידה ואכן תיובא הסוניק הידנית לארץ זה יקרה לקראת סוף השנה.

בניגוד לשתי המכוניות הללו, מכונית חשובה אחרת דווקא ירדה מהתכניות לעת עתה. שברולט וולט, המשפחתית ההיברידית שנטענת על ידי מנוע בנזין, לא צפוייה לנחות בארץ. הסיבה: מחיר. נכון לשלב זה נראה כי המחיר יאמיר אל מעל לתוכניות הראשוניות ולא יפחת מכ-250 אלף שקל. במחיר זה קשה להניח שיהיו קונים רבים לרכב, והליך ההטמעה המורכב של הרכב בארץ לא יצדיק את ההשקעה. תמחור גבוה מעכב כרגע גם את בואה של שברולט מאליבו החדשה, שכבר נמכרת בארה"ב. המאליבו צפוייה לנחות בישראל במהלך 2013.


הגרסה הידנית של שברולט סוניק תפחית משמעותית את מחירה, וגם הספארק תוזל במקביל

חדשות טובות יותר מבית UMI נוגעות למחירה של שברולט קרוז טורבו, שירד לאחרונה במסגרת מבצע ל-130,000 שקל, וכך גם מחירה של שברולט ספארק ירד ל-63,000 שקל. בשני המקרים יש סיכוי סביר שהמחירים המוזלים ישארו בתוקף לזמן ארוך מכפי שפורסם. במקרה של השברולט קרוז הסיבה ברורה: אופל אסטרה המתחרה נמכרת עם נתונים זהים תמורת 124 אלף שקל. הקרוז והאסטרה מציעות מאפיינים דומים רבים – כמו מנוע ותיבת הילוכים – ופער המחירים לפני המבצע (כ-14 אלף שקל) היה גבוה מדי ופגע במכירות של הקרוז. המחיר החדש  עשוי להחזיר את הקרוז למרכז הבמה.  במהלך התקופה הקרובה מקווים ב-UMI מקווים להגדיל משמעותית גם את היצע הרכבים של ביואיק בארץ. בין הרכבים שעשויים להגיע ארצה ניתן למנות את ביואיק אנקור, ג'יפון קטן ויוקרתי, וכן את ביואיק וראנו המבוססת על שברולט קרוז.לדגמי שברולט בישראל - שברולט

לדגמי קאדילק בישראל - קאדילק

לדגמי ביואיק בישראל - ביואיק
למאמר זה התפרסמו 4 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. UMI יבואן לא רציני  בזמנו הרסו מותג אופל בארץ. עכשיו מביאים דייהו במסו...

נהג,19.04.2012

2. שמישהו יסביר לי גם עכשיו למה שאעדיף את הקרו  על פני האסטרה שזולה יותר וממותגת טוב בהרבה

יוסי,19.04.2012

3. הבעיה שלהם שחברות הליסינג לא מתלהבות מירידת הערך  המכוניות האלו בעלות ירידת הערך הגבוהה בשוק, בפרט ה...

א,20.04.2012

4. פרופסור שיווקי  ליבואן פוטנציאל להיט מספר אחד במכירות. יש להם דגמי...

יבואן עם מדיניות תמחיר כושלת,25.04.2012
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים