בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

וולוו XC90: מתיחת הפנים נחשפה

וולוו XC90: מתיחת הפנים נחשפה


כמעט 5 שנים מאז שהוצג הדור השני של ה-XC90 עורכת וולוו מתיחת פנים קלה לרכב הפנאי הגדול ובמקביל מציגה יחידת הנעה מיקרו-היברידית חדשהמאת רן סגל
 
וולוו XC90 הוא רכב הפנאי הגדול של יצרנית היוקה השוודית שנמצאת בבעלות חברת הרכב הסינית ג'ילי (Geely) מאז 2010. הדור הראשון של ה-XC90 הוצג כבר לפני 17 שנים ואילו הדור השני הוצג בשנת 2014. לאחר 320,000 יחידות ו-5 שנים מאז השקתו, בזמן בו מוצג בדרך-כלל דור חדש, חושפת וולוו את מתיחת הפנים של הדור השני. בהתייחס לדור הראשון ששווק במשך כ-12 שנים, לא מדובר בצעד חריג לדגם זה.

וולוו XC90
 
מתיחת הפנים ל-XC90 מינורית ממש. רכב הפנאי הגודל קיבל חישוקים בעיצוב חדש, צבעים חדשים נוספו למבחר והגריל בעיצוב חדש עם שבכה קעורה. בפנים הרכב מערכת המולטימדיה קיבלה מספר עדכונים וביניהם גם קישורית אנדרואיד אוטו ואת אפליקציית המוזיקה Spotify.

וולוו XC90
 
בתחום הבטיחות שדרגה וולוו את בקרת הסטייה מנתיב שכעת כוללת גם התחמקות אוטונומית מפגיעה (כפי שקיים בוולוו XC60) ובנוסף ישנה התרעת תנועה חוצה מאחור הכוללת כעת גם בלימה אוטונומית.
 

יחידת הנעה חדשה

וולוו חושפת יחד עם מתיחת הפנים של ה-XC90 גם יחידת הנעה מיקרו-היברידית חדשה שזוכה גם לסימול חדש עם האות B (בדומה לאותיות D למנועי הדיזל ו-T למנועי הבנזין והפלאג-אין). לדברי וולוו יחידת ההנעה החדשה חסכונית בעד 15% לעומת יחידת הנעה מקבילה ללא מערכת מיקרו-היברידית. בנוסף, ליחידת ההנעה החדשה גם מערכת בלימה רגרנטיבית חדשה הטוענת את הסוללה בצורה יעילה יותר.

וולוו
 
ה-XC90 יוצע בגרסאות הנעה B5 (בנזין או דיזל) או B6 (בנזין בלבד). בנוסף גם יחידות ההנעה T8 המוכרת משתדרגת ומקבלת סוללה ומערכת בלימה רגנרטיבית החדשה.
 
גם ה-XC60 יזכה ליחידות הנעה מיקרו-היברידיות B5 (בנזין עם הנעה קדמית או כפולה ודיזל עם הנעה קדמית) ו-B6 בנזין. וולוו XC40 מקבל גרסת פלאג-אין הייבריד T5 וגרסת פלאג-אין הייבריד T4 תצטרף בהמשך השנה.

וולוו
 
מיבואנית וולוו בישראל, "מאיר", נמכר כי וולוו XC90 המחודש יגיע לישראל בסוף שנת 2019 או בתחילת 2020.
 
לדגמי וולוו בישראל - וולוו
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים