בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

הצצה ראשונה: הונדה CRV מודל 2012לקראת תערוכת המכוניות של לוס אנג'לס נחשפו תמונות ראשונות של הונדה CRV החדש. אצלנו כבר בשנה הבאה?
מאת נועם ריין

בשקט בשקט, כמעט בלי ששמנו לב, הונדה CRV נמצא איתנו כבר כמעט 17 שנה. הוא מעולם לא זכה להצלחה גדולה בישראל, בין היתר בשל המחירים הגבוהים, אך בארצות הברית חובבת הג'יפונים צבר ה-CRV פופולאריות מרשימה.

[לעמוד הדגם בקטלוג iCar: הונדה CRV - רכב חדש]

כעת, שלושה חודשים בלבד לאחר שהוצג דגם הקונספט, חושפת היצרנית היפנית תמונות ראשונות של הונדה CRV החדש. על אף שמדובר במכונית המתבססת על פלטפורמה חדשה לחלוטין, העיצוב נותר סולידי ודומה מאוד לדור היוצא. עיקר השינויים הם בחזית: הפגוש הקדמי הונמך לעומת הדור היוצא, הגריל תפח משמעותית ופנסי החזית נמתחו לאחור. הונדה טוענת כי שינויים אלו יובילו לשיפור המבנה האווירודינאמי של הרכב וכמובן לשיפור בצריכת הדלק.


הונדה CRV החדש. לא מחולל מהפכה / צילומים: יצרן

בניגוד לעיצוב החיצוני שעבר שינויים מינוריים בלבד, זכה תא הנוסעים של ה-CRV לליטוש מקיף. מרווח הפנים השתפר והרצפה הונמכה לטובת שיפור יכולת ההעמסה. על אף שלא פורסמו נתונים בנוגע ליכולות השטח של הג'יפון החדש, סביר להניח כי אלו נפגעו מהרפורמה העיצובית שעברה על המכונית. נתונים בנוגע למנועים טרם נמסרו, אך הונדה מבטיחה כי יחידות ההנעה החדשות שיותקנו בחרטומה של ה-CRV תהיינה חסכוניות יותר מבעבר.

ההשקה הרשמית של המכונית תתקיים בתערוכת הרכב של לוס אנג'לס לקראת סוף החודש ואילו לאירופה תגיע המכונית במהלך שנת 2012. כמקובל אצל הונדה, ייתכן ובאירופה תשווק המכונית בגרסה מעט שונה.


לדגמי הונדה בישראל - הונדה

למאמר זה התפרסמו 3 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. מחיר מתורף  נימאס לנו מהמחירים בשמיים.את הדגם הפשוט בכמעט מאתי...

מושה,09.02.2013

2. יפה מתוק מחיר בשמיים  מחיר בשמיים לא מצדיק נקודה ומי שקונה פרייר.בחיים צ...

אילן,09.02.2013

3. לא תיקנו ירדו המחירים  זה פשוט לא קונים המחירים יורדים ואנחנו נהנים.מחיר ...

שמוליק,09.02.2013
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים