בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

הונדה CR-V: מתיחת הפנים נחשפה

הונדה CR-V: מתיחת הפנים נחשפה


הונדה חשפה את מתיחת הפנים של רכב הפנאי בגרסתו האמריקאית. עיצוב חיצוני מעודכן ולראשונה מערכת הנעה היברידית ברכב פנאי של הונדה בארה"במאת רן סגל

הדור החמישי של הונדה CR-V הוצג לפני כשלוש שנים בתערוכת דטרויט 2016 וכעת הציגה היצרנית את מתיחת הפנים שלו לקראת שנת 2020. ה-CR-V הוא אחד מרכבי הפנאי הפופולריים בארה"ב ומתיחת הפנים כעת בעיקרה עיצובית יחד עם הגעתה של יחידת ההנעה ההיברידית לרכב הפנאי של הונדה בארה"ב (בדומה לזו המשווקת כיום באירופה).

הונדה CR-V

עיצוב

מתיחת הפנים נוגעת בעיקר לחזית שקיבלה שבכה קדמית ופגוש בעיצוב חדש, כמו גם מראות צד וחישוקים חדשים בגודל 18 אינץ' בצבע אפור כהה ואילו הגרסאות הבכירות מתחדשות בחישוקי 19 אינץ'. כמו כן לגרסאות הרגילות פנסי ערפל עגולים בעוד הגרסאות ההיברידיות מקבלות תאורת ערפל בצורת פס לד תגיות היברידיות וסמל הונדה עם מסגרת כחולה.


מאחור השינוי פחות בולט עם יחידות תאורה כהות יותר ופגוש אחורי שעבר עדכון קל ובחלק מהגרסאות ההיברידיות יסתיר את פתחי המפלט. הונדה מצרפת 3 צבעים חדשים למבחר – אפור "קולי", אדום "קורן" וצבע חדש רק הזמין רק בגרסאות הרגילות העונה לשם כחול "אגאי". בפנים הרכב לא תמצאו שינויים בולטים פרט ללוח מחוונים וכפתור השליטה על מערכת ההילוכים בגרסה ההיברידית.

הונדה CR-V היברידית

מנוע וביצועים

לראשונה בארה"ב, תציע הונדה מערכת הנעה היברידית ברכב פנאי. מדובר במנוע דומה לזה שבגרסתו האירופאית. מנוע 2.0 ליטרים הפועל במחזור אטקינסון ולו משודכים שני מנועים חשמליים. ההספק המשולב עומד על 212 כ"ס ולהנעת הכלאיים יש מערכת בעלת הילוך אחד (לעומת תיבות אוטומטית רגילות) לתחושת נסיעה חלקה, בדומה ליחידות הנעה חשמליות לגמרי.

בדומה לאירופה, שאר גרסאותיו של ה-CR-V יעברו למנוע ה-1.5 ליטר טורבו המוכר בעל 190 כ"ס. שתי יחידות ההנעה יציעו הנעה קדמית ותוצע גם אופציה להנעה כפולה.

הונדה CR-V היברידית

אבזור בטיחות

הונדה CR-V המחודש יקבל מעתה את מערך הבטיחות Honda Sensing כסטנדרט הכולל התרעת התנגשות ובלימת חירום אוטונומית כולל זיהוי הולכי רגל, התרעת סטייה מנתיב כולל היגוי אקטיבי ובקרת שיוט אדפטיבית כולל פונקציית זחילה בפקקים.

כאופציה יוצעו מערכות התרעת רכב בשטח מת, התרעת תנועה חוצה מאחור ומעבר אוטומטי לאורות גבוהים.

הונדה CR-V היברידית

מיבואנית הונדה בישראל, חברת מאיר, נמסר כי בשלב זה אין צפי הגעה להונדה CR-V המחודש.


לדגמי הונדה בישראל – הונדה
למאמר זה התפרסמו 3 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. מי יודע   כמה crv נמכרו השנה

אלון ,19.09.2019

2. הביאו לארץ דגם מיושן,אל תקנו ישראלים טיפשים (לת)  

,19.09.2019

3. הביאו לארץ דגם מיושן,אל תקנו ישראלים טיפשים (לת)  

,19.09.2019
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים