בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

הונדה ג'אז: הדור החדש נחשף

הונדה ג'אז: הדור החדש נחשף


הונדה חשפה בתערוכת טוקיו את הדור הרביעי של הסופר-מיני הפופולרית עם יחידת הנעה היברידית חדשה וגם גרסת "שטח". אצלנו באמצע השנה הבאהמאת רן סגל
 
הונדה ג'אז הוצגה לראשונה בשנת 2001 וכעת, 7 שנים אחרי הצגת הדור השלישי, נחשף הדור החדש והרביעי במספר. בהונדה לא מרחיבים בפרטים, אך מציינים כי הנעה היברידית תוצע כסטנדרט ומבטיחים להציע הנעות דומות גם בשאר הדגמים הפופולריים באירופה. המכירות של הג'אז החדשה באירופה יחלו באמצע שנת 2020 ומהיבואנית מאיר נמסר כי המכירות בישראל צפויות להיפתח במקביל.

הונדה גאז

העיצוב העגלגל מזכיר את זה של הדור השלישי, אך מחדש עם יחידות תאורה גדולות יותר, שבכה קדמית צרה, ועיצוב מעודן ואלגנטי לחלק האחורי. בהונדה מציינים כי קורות A צרות יותר לעומת הדור הקודם, זאת לטובת שיפור שדה הראיה.


בפנים הרכב השינוי דרמטי הרבה יותר. לגלגל ההגה עיצוב עתידני עם שני חישורים בלבד, ומאחוריו שוכן לוח מחוונים דיגיטלי. מסך צף גדול שוכן במרכז הקונסולה, ולצידו מספר כפתורים פיזיים לטובת תפעול נוח יותר. ככלל הקווים הפכו נקיים יותר, ושילוב הצבעים הבהירים מקנה תחושה איכותית מבעבר.

הונדה גאז

בהונדה מספרים כי המושבים הקדמיים רחבים ותומכים יותר הודות למערכת ספוגים חדשה (לעומת קפיצים בעבר), ואילו המושבים האחוריים שודרגו בריפוד עבה יותר. כמו דגמי העבר, גם הג'אז החדשה תציע את מנגנון הקיפול הייחודי למושבי השורה האחורית, תחת השם Magic Seats.

הונדה גאז

בנוסף תוצע הג'אז גם בגרסה עם עיצוב "שטח" בשם crosstar, שכוללת הגבהת מרכב קלה, עיצב שבכה קדמית שונה, חצאיות וקשתות בתי גלגלים בגימור פלסטיק שחור, מסילות בגג וריפוד מושבים עמיד למים.

הונדה גאז

במפרט האבזור ניתן למצוא מערכת מולטימדיה עם מסך מגע וקישוריות אנדרואיד אוטו ואפל קארפליי בעלות חיבור אלחוטי, הנעה בכפתור, בקרת אקלים ובלם יד חשמלי.

הונדה גאז

בתחום הבטיחות תציע הג'אז החדשה את מערך הבטיחות Honda Sensing הכולל התרעת התנגשות ובלימת חירום אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל ורוכבי אופניים גם בלילה, זיהוי רכבים חוצים מלפנים, בקרת שיוט אדפטיבית והתרעת סטייה מנתיב כולל התערבות אקטיבית בהיגוי. מערך הבטיחות החדש עושה שימוש במצלמה בלבד, ללא רדאר.


לדגמי הונדה בישראל – הונדה
למאמר זה התפרסמו 2 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. פשוט הישג לעצב כיעור כזה. בושה (לת)  

,23.10.2019

2. רכב דוחה!!!  איך בשנת 2019 יצרן מרשה לעצמו להוציא כזה דבר מכוער...

אחד,02.11.2019
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים