בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

גם לנד רובר דיסקברי יורד במחירבהמשך לירידות המחירים השנה בשוק רכבי היוקרה גם לנדרובר דיסקברי מקבל גרסה חדשה במחיר חדש: החל מ-429,000 שקלמאת יתיר דוידוביץ

ירידת המחירים המשמעותית במחיריהם של רכבי היוקרה הייתה אחד מהמאפיינים החשובים של שוק הרכב הישראלי ב-2012. ממש לפני שמתחלפת הספרה ו-2013 מתחילה מודיעים בלנדרובר על הגעתה של גרסה חדשה ומוזלת לרכב השטח הותיק של החברה: לנדרובר דיסקברי. הגרסה החדשה תיקרא בישראל - S. המחיר משקף הנחה של כ-80,000 שקל ביחס לגרסת הזולה ביותר של הדיסקברי עד כה.

פרסומת >>> רכבי הפנאי של שברולט מחכים לך במבצעי סוף השנה. להצעות חמות
לחץ כאן


לנדרובר דיסקברי 4. כל מושב שווה 40 אלף שקל? / צילומים: יצרן

הגרסה החדשה שהוצגה לא תדרוש מהרוכש פשרות בתחומים שכל כך מזוהים עם המותג הבריטי (במקור). הדור הרביעי של הדיסקברי, כמו דורות קודמים, מציע נוחות נסיעה גבוהה וגם בגרסת הבסיס החדשה תוצע מערכת מתלי האוויר של לנד רובר שתשמור על הגב של היושבים בג'יפ המגודל. בנוסף ניתן למצוא בדיסקו מערכת ה-Terrain Response. המערכת מסייעת בהתמודדות עם פני שטח שונים ותורמת  לשיפור יכולת העבירות של הדיסקו, עניין מהותי ברכב מבית לנדרובר. למרות ירידת המחיר המשמעותית המנוע בגרסת הבסיס הוא אותו מנוע דיזל בנפח 3.0 ליטר המציע 210  כוחות סוס ומביא את הכלי הכבד מ-0 ל-100 במעט יותר מ-10 שניות ולמהירות מירבית של 180 קמ"ש.

בכדי להגיע למחיר הנמוך בכל זאת היו צריכים בלנד רובר לוותר על משהו. הדיסקו החדש יוצע עם חמישה מושבים במקום שבעה בשאר הגרסאות, ומושבים אלו יזכו לריפודי בד במקום עור. סביר להניח שפריטי אבזור אלו ואחרים יחסרו אף הם בגרסה זו.

לדגמי לנדרובר בישראל - לנדרובר

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים