אלפא רומיאו ג'ולייטה עוברת מתיחת פניםאלפא רומיאו ג'ולייטה מתעדכנת עם נגיעות עיצוביות, תוספת מכובדת של צבעי מרכב ועיצובי חישוקים ומפשטת את מפרט רמות הגימורמאת פבל צ'רניצקי

אלפא רומיאו ג'ולייטה נמצאת איתנו כבר מאז 2010, ובשנת 2014 עברה מתיחונת פנים קטנה. כעת היא עוברת מתיחת פנים נוספת שמעדכנת את העיצוב החיצוני, מוסיפה עוד צבעי מרכב והופכת את היצע רמות הגימור לפשוט יותר.

אלפא רומיאו ג'ולייטה 2016
אלפא רומיאו ג'ולייטה המחודשת. מתיחת פנים שניה / צילום: אלפא רומיאו

בניגוד למתיחת הפנים הקודמת, שם נדרשה עין של "מומחה לענייני אלפא" כדי לעמוד על ההבדלים, הפעם היצרנית האיטלקית בוחרת להקל על זיהוי השינויים. ההבדל העיקרי שמקבלת הג'ולייטה המחודשת הוא צביעת הפס בתחתית הפגוש הקדמי באפור והגריל הקדמי שקיבל רשת בצורת כוורת. מאחור אפשר לזהות את תג השם שעבר אל מתחת לפנס הימני ופתח אגזוז נוסף שיעטר את כל הגרסאות ולא רק את זו הספורטיבית.

אלפא רומיאו ג'ולייטה 2016
אלפא רומיאו ג'ולייטה. הפעם קצת יותר קל לזהות את השינויים

אגב הג'ולייטה הספורטיבית, אלפא לא מזכירה את גרסת התלתן הירוק, ומתייחסת לגרסת קצה חדשה שתיקרא וולוצ'ה (Veloce - זריז או מהיר באיטלקית). הטיפול הקוסמטי של הג'ולייטה וולוצ'ה מעט מקיף יותר והוא כולל פס אדום על זה האפור בפגוש הקדמי ועוד אחד דומה לו על הפגוש האחורי, חיפוי אפור מט על מראות הצד, עיצוב דמוי קרבון בפנסים וכמובן התג Veloce מעל לפנסי האיתות על הכנפיים הקדמיות.

אלפא רומיאו ג'ולייטה 2016
אלפא רומיאו ג'ולייטה 2016. כל הגרסאות מקבלות שני אגזוגים

בפנים השינויים קטנים עוד יותר וכוללים עדכון של תוכנת מערכת המולטימדיה עם והוספת אפליקציה לסמארטפון שתאפשר הזרמת מדיה ממספר אפליקציות צד שלישי ועוד מספר נגיעות. גרסת הוולוצ'ה מקבלת גם מושבי ספורט חדשים עם משענות ראש משולבות (דומים לאלו שהוצעו עם גרסת ה-Launch Edition של הדגם הנוכחי) ותפירה בצבעים מנוגדים.

אלפא רומיאו ג'ולייטה 2016
אלפא רומיאו ג'ולייטה 2016. השינויים בפנים קטנים יותר

כדי לפשט את בחירת הגרסה המדויקת שתתאים לרצונות הלקוח, אלפא רומיאו גונזת את היררכיית הגרסאות הנוכחית ועוברת לכזו בה יש שלוש גרסאות "בסיס" - ג'ולייטה, ג'ולייטה סופר וג'ולייטה וולוצ'ה, עליהן יוכלו הלקוחות להוסיף שתי חבילות - לוסו ו-וולוצ'ה. בנוסף, הג'ולייטה מקבלת שני צבעי מרכב חדשים, לסך של 11 כמו גם 12 עיצובי חישוקים שונים, כאשר כל מידה מקבלת סגנון אחד חדש. על כל אלה תוכלו גם להוסיף עוד אחת משתי חבילות: "נראות" או "נוחות".

היצע המנועים נותר ללא שינוי. מנועי הטורבו-בנזין, מגיעים בנפח של 1.4 ליטר עם הספקים של 120 כ"ס, 150 כ"ס ו-170 כ"ס וגרסת הוולוצ'ה תקבל את המנוע של גרסת התלתן - 1.75 ליטר טורבו בנזין עם 240 כ"ס. בנוסף יוצעו שני מנועי דיזל בהספקים של 120 ו-150 כ"ס ומנוע עם מערכת גפ"מ מובנת שתוכל להשתמש בבנזין או גז ותפיק 120 כ"ס. 


לדגמי אלפא רומיאו בישראל - אלפא רומיאו
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים