אלפא ג'ולייטה מתחדשת. אוטומטית – כ-169 אלף שקליםמערכת מולטימדיה חדשה, שיפורים בבידור ושינויים בעיצוב, שדורשים משקפיים מחודדים. אלפא ג'ולייטה מתעדכנת ולרגל ההשקה מוצעת בהנחהמאת: אסף בר-שי
 
הזמן רץ כשנהנים. ארבע שנים חלפו מאז שחשפה אלפא רומיאו את הקומפקטית היוקרתית שלה, אלפא ג'ולייטה, וכעת מגיעה לישראל הגרסה המעודכנת שלה. באלפא מדווחים על לא מעט שינויים בעיצוב החיצוני, אבל כדי להבחין בהם צריך להרכיב משקפיים חדים וברורים במיוחד. עדכוני העיצוב נמצאים בגריל, בפגוש ובפנסים שונים, בצבעי גוף חדשים ובמראות הצד.

אלפא ג'ולייטה
עדכוני עיצוב קלים, שדרוגי אבזור וגיר אוטומטי בהוזלה. אלפא ג'ולייטה המעודכנת | צילום: אלפא רומיאו
עדכונים מהותיים יותר נמצאים בתחום האבזור. אלפא ג'ולייטה זוכה מעתה למערכת מולטימדיה חדשה שכוללת צג מגע, חיבוריות בלוטות', USB  ונגן חיצוני (AUX), פיקוד קולי והפעלה מגלגל ההגה. נוסף על כך מקבלת אלפא ג'ולייטה חיישני לחץ אוויר בצמיגים וחיישני חניה מלפנים ומאחור.
נוסף על עדכוני העיצוב והאבזור, מבטיחים האיטלקים כי אלפא ג'ולייטה המעודכנת שודרגה גם בתחום האיכות ובידוד הרעשים, בשל שיפורים בבידוד ברכיבים שונים של הגוף.

אלפא ג'ולייטה
 
היצע המנועים ותיבות ההילוכים של אלפא ג'ולייטה אינם משתנים והם כוללים מנועי טורבו בנזין בנפח 1.4 ליטר, שמייצרים 120 ו-170 כ"ס. נראה שגרסת תלתן ירוק עם מנוע טורבו-בנזין בנפח 1.75 ליטר, 235 כ"ס, יורדת בשלב זה מההיצע. תיבות ההילוכים המוצעות – ידניות או אוטומטיות-רובוטיות בנות שישה הילוכים.

אלפא ג'ולייטה
 
לרגל השקת הגרסה המעודכנת של אלפא ג'ולייטה, מוצעת גרסת ה-170 כ"ס האוטומטית-רובוטית (קומפטיציונה) במחיר של כ-169 אלף שקלים, מחיר שמשקף הנחה של 10,000 שקלים על פני מחיר המחירון. מחירי שאר הגרסאות אינם משתנים והם נעים בין כ-166 אלף שקלים (אלפא ג'ולייטה ידנית, קומפטיציונה, 120 כ"ס) לבין כ-215 אלף שקלים (אלפא ג'ולייטה אוטומטית-רובוטית, 170 כ"ס, רמת גימור מילאנו). 

/_media/userfiles/image/images/03(2).jpg
/_media/userfiles/image/images/03(2).jpg
 
לדגמי אלפא רומיאו בישראל - אלפא רומיאו
למאמר זה התפרסמו 3 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. יופי של אוטו אבל הקרנצים מרעישים בעליות קשות  אלפא יצאו עם דגם שמתחרה בבית עם פיאט פורנו GTI. במ...

נהג ניסוי,04.02.2014

2. שמעון  חבל, הייתם יכולים למכור יותר יחידות אם רק לא הייתם...

יקר מדי,04.02.2014

3. שימו לב למחיר מחירון בפרסות אין את כל האמת  מחיר מחירון - אין את כל האמת בפרסום זה לא יתאים ...

מ,09.02.2014
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים