דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לייעוץ מקצועי חינם:צרו עימנו קשר בוואטסאפ צרו עימנו קשר בטלפון 074-799-1900

ב.מ.וו X2 ‏

תעודת זהות

קטגוריה: רכב שטח

מחיר יבואן: 309,900 ₪

צריכת דלק: 17.5 ק"מ לליטר

בטיחות: אין ציוןחוות דעת ב.מ.וו X2

ב.מ.וו X2 הוא רכב פנאי קטן, יוקרתי ומעוצב. הוא מבוסס על ה-X1 ובדור השני שלו (בישראל מאמצע 2024) הוא גדל משמעותית, מה שאומר שהוא מציע מרווח לא רע בכלל למשפחות. ה-X2 מציע עיצוב ייחודי דמוי קופה - כמו ה-X4 וה-X6 האופנתיים. רשימת האבזור צנועה יחסית בגרסת הבסיס, אך משתפרת בגרסאות יקרות יותר. את ב.מ.וו X2 ניתן לקבל עם מנוע שלושה צילינדרים מוגדש בנפח 1.5 ליטר, מערכת היברידית קלה והספק כולל של 170 כ"ס. התיבה היא כפולת מצמד עם שבעה הילוכים וההנעה קדמית. יש גם גרסה חשמלית, אותה תוכלו למצוא תחת השם ב.מ.וו iX2. בהשוואה לקודמו הוא גם מציע סביבת נהג מודרנית בהרבה לצד נוחות נסיעה טובה והתנהגות כביש מוצלחת.
בשורה התחתונה: ב.מ.וו X2 הוא רכב פנאי מעוצב ואיכותי, עם ביצועים פושרים.

נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

גרסאות ב.מ.וו X2השוואת רכבים

השווה
הוסף רכב להשוואה
דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר צור קשר

מידע נוסף ב.מ.וו X2

בטיחות ב.מ.וו X2

ב.מ.וו X2 מצויד ב-6 כריות אוויר, בלימה אוטונומית, שמירת נתיב, בקרת שיוט אדפטיבית, זיהוי תמרורים והתרעת עייפות. חבילת מערכות הבטיחות המורחבת בגרסה הבכירה מוסיפה גם התרעת רכב בשטח מת עם תיקון היגוי אקטיבי, התרעת תנועה חוצה מאחור ואזהרת פתיחת דלת. הרכב לא הועמד למבחן הריסוק האירופי.

מידע כללי אודות ב.מ.וו X2

זהו הדור השני של ב.מ.וו X2, אשר הוצג לראשונה בסוף שנת 2023 והגיע לישראל בחודש מאי 2024. הדור הראשון שלו הוצג לראשונה באוקטובר 2017, והגיע לישראל בחודש פברואר 2018.

קטגוריה: רכב שטח
תתי קטגוריות: פנאי-שטח יוקרתי קטן

קטגוריה: רכב שטח
תתי קטגוריות: פנאי-שטח יוקרתי קטן

עמוד דגם ב.מ.וו X2 חזור למעלה