בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

קניית רכב יד שניה

לרכוש יד שניה, רכב אמין ומתאים, זו לא משימה פשוטה. המדריך של iCar עושה לכם סדר

כתבות בנושא קניית רכב יד שניה

מתעניינים בקניית רכב מיד שניה?

חברות הרכב מציעות כיום מכוניות מטופלות ושמורות, עם אחריות ושירות ברמה גבוהה

מלאו את הפרטים ונציג יחזרו אליכם

 
* יצרן מבוקש
* דגם מבוקש
* שם מלא
* דוא"ל
* טלפון
* אזור מגורים
הערות / בקשות
* שדה חובה

 הפרשים בין המחירון למחיר הנדרש לא בהכרח מעידים על רכב גרוע - ישנם לא מעט רכבים עם קשיי סחירות, העשויים להתגלות כמשתלמים לרכישה

 קונים רכב מחברת טרייד אין / ליסינג / השכרה? בקשו לראות היסטוריית טיפולים וטופס בדיקה ממכון מורשהקניית רכב יד שניה היא משימה לא פשוטה עבור הצרכן. היצע הדגמים עצום, טווח המחירים רחב מאוד, המוכרים מרובים, חברות הליסינג, הטרייד אין והסוחרים מציעים מכוניות משומשות במחירים מפתים - ולא תמיד קל לנו להבין את כל המידע הקיים, לסנן את הפרטים ובסוף גם להגיע להחלטה הנכונה. איך בוחרים מכונית המתאימה לצרכינו? האם עדיף לקנות דגם חדש מהסוכנות או דווקא ללכת על רכב עם קילומטראז' סביר מאחת השנים האחרונות? מה היתרונות והחסרונות של כל בחירה? מה משמעות מסלולי המימון והליסינג של מכונית יד שניה? האם בכלל כדאי לבחור במימון מחברת הרכב או שעדיף לקחת הלוואה מהבנק? האם עדיף לבחור במשפחתית או ברכב פנאי? האם מכוניות קטנות הן בהכרח חסכוניות? ומה לגבי יד שניה אפס קילומטר, במסלולי ההנחות השונים? מה חסכוני יותר בדלק, האם מומלץ לרכוש רכב היברידי יד שניה ואיזה דגם ישמור על הערך בצורה טובה יותר? איך נדע שלא נפלנו על רכב במצב גרוע? האם כדאי לקנות מכונית מליסינג? על מה ניתן להתפשר, ועל מה אסור לוותר? ומה בכלל ניתן לצפות ממכונית יד שניה שכבר נסעה לא מעט קילומטרים?
 
המדריך לקניית רכב יד שניה של iCar ייקח אתכם שלב אחרי שלב, מהרגע בו מתעורר הצורך ועד לרכישת המכונית המיוחלת: החל מבחירת הדגם המתאים ביותר לצרכים המשפחתיים והאישיים שלכם, באמצעות ניתוח והבנה של הצרכים מול הדגמים הקיימים בשוק, דרך שיחת הטלפון הראשונית עם הנציג, ההגעה למגרש הרכב, הבדיקות אצל המוכר, נסיעת המבחן, בחירת ההצעה המתאימה ביותר, הביקור במכון הבדיקות ועד לשלב החתימה על זיכרון הדברים, סיום התשלום וקבלת הרכב. כדי לסייע לכם בקניית רכב יד שניה, דאגנו עבורכם לשירות היעיל ביותר: הזינו במרכז הדף את פרטיכם ואת פרטי המכונית המבוקשת, ותקבלו תוך כמה שעות הצעות שונות לרכישת מכונית יד שניה מחברות הליסינג והטרייד אין המובילות בישראל.
 

רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים