בחר רכב
רכב חדש 2019
רכב משנים קודמות

מבצעי רכב חמים והצעות מעניינות

מבצעי רכב


ריכזנו עבורכם כמה ממבצעי הרכב, ההנחות והחידושים המעניינים שמציעים יבואני הרכבמאת מערכת iCar
 

סיטרואן C5 איירקרוס SUV
רכב הפנאי החדש הגיע לישראל וזוכה למערכת המתלים החדשנית של סיטרואן לנוחות מירבית, שלושה מושבים נפרדים מאחור ותא מטען ענק המגיע עד לגודל של 720 ליטרים (ללא קיפול מושבים). ל-C5 Aircross מנוע דיזל חסכוני בהספק של 130 כ"ס או מנוע בנזין עוצמתי בהספק של 180 כ"ס ומגוון מערכות בטיחות מתקדמות כסטנדרט.
 
 

סובארו XV במבצע
רכב הפנאי-שטח סובארו XV מציע הנעה כפולה לאחיזת כביש מיטבית ומערכת X-Mode לנסיעת שטח. בנוסף הוא מצויד במערך הבטיחות Eyesight הכולל שתי מצלמות קדמיות, בלימת חירום אוטונומית ובקרת סטייה מנתיב.
 
 
סובארו XV
 

סאנגיונג רקסטון בהצעה משתלמת
רכב השטח סאנגיונג רקסטון מציע יכולות שטח אמיתיות יחד עם מערכות בטיחות מתקדמות כגון התרעת התנגשות ובלימת חירום אוטונומית, התרעת סטייה מנתיב ומערכת לזיהוי תמרורים . לרקסטון מנוע טורבו-דיזל בנפח 2.2 ליטר בהספק של 181 כ"ס ומומנט מירבי העומד על 42.8 קג"מ הזמינים מ-1,600 סל"ד.
 

סאנגיונג רקסטון
 

סוזוקי במבצע על מגוון דגמים
סוזוקי יוצאת במבצע על כל הדגמים הפופולריים - הסופר מיני סוזוקי סוויפט והבלנו שקיבלה לאחרונה מערכות בטיחות מתקדמות וגם רכבי הפנאי סוזוקי קרוסאובר וסוזוקי ויטרה המחודשת שקיבלה מנועי טורבו חזקים וחסכוניים.
 

סוזוקי בלנו


יונדאי במבצע לרכבי התצוגה
240 רכבי יונדאי יוצעו בתנאים אטרקטיביים במהלך ארבעת ימי מכירות שיערכו ב-13-18 באוגוסט. ליונדאי מגוון של רכבים פרטיים, מה-i10 הקטנה, דרך ה-i30 המשפחתית, הג'יפון הקומפקטי טוסון ועד הסנטה פה, רכב פנאי גדול עם 7 מושבים.
 

יונדאי סנטה פהלמאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. הסיטרואן עסקה מעולה  במיוחד בדיזל מנוע חזק מאד ביצועים טובים וצריכת דל...

א,12.07.2019
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים