בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מבצעי רכב חמים והצעות מעניינות

מבצעי רכב


ריכזנו עבורכם כמה ממבצעי הרכב, ההנחות והחידושים המעניינים שמציעים יבואני הרכבמאת מערכת iCar
 

סאנגיונג רקסטון Premium
רכב השטח סאנגיונג רקסטון מציע יכולות שטח אמיתיות יחד עם מערכות בטיחות מתקדמות כגון התרעת התנגשות ובלימת חירום אוטונומית, התרעת סטייה מנתיב ומערכת לזיהוי תמרורים . לרקסטון מנוע טורבו-דיזל בנפח 2.2 ליטר בהספק של 181 כ"ס ומומנט מירבי העומד על 42.8 קג"מ הזמינים מ-1,600 סל"ד. גרסת הפרימיום משדרגת עוד יותר את האבזור עם כניסה והנעה ללא מפתח, גג שמש, תא מטען נפתח חשמלית, ריפוד עור, מושבים קדמיים עם כוונון חשמלי וזכרונות כולל חימום ואוורו ואפילו חימום ליושבי השורה השנייה.
 

סאנגיונג רקסטון 

 
סוזוקי בליסינג פרטי
מותג הרכב היפני סוזוקי בהצעות ליסינג פרטי הכוללות תשלום קבוע, כיסוי ביטוחי ואפשרות שדרוג חבילות שירות. הליסינג הפרטי של סוזוקי זמין במגוון דגמים וביניהם רכב הפנאי סוזוקי ויטרה בעל מנועי טורבו בנפח 1.4 ליטרים ו-1.0 ליטר המציע גם הנעה כפולה וסוזוקי קרוסאובר הפופולרי בעל מנוע טורבו-בנזין בנפח 1.4 ליטרים ומערכות בטיחות מתקדמות כגון בקרת שיוט אדפטיבית ומערכת בלימת חירום אוטונומית.
 

סוזוקי ויטרה


פולקסווגן טי קרוס בישראל
הג'יפון החדש של פולקסווגן בעל העיצוב הקשוח הגיע לישראל. הטי קרוס (T-Cross) מצויד במנוע טורבו-בנזין בנפח 1.0 ליטר בהספק של 115 כ"ס ובאבזור מכובד הכולל גם ספסל אחורי נע על מסילה המאפשר הגדלת נפח תא המטען עד 455 ליטרים, זאת בנוסף למגוון מערכות בטיחות אקטיביות כסטנדרט.
 

פולקסווגן


הונדה HR-V בהצעה אטרקטיבית
רכב הפנאי הקטן של הונדה מוצע לרכישה תנאי מימון אטרקטיביים. הונדה HR-V מצויד במנוע 1.5 בהספק של 130 כ"ס ומערכות בטיחות מתקדמות הכוללות בלימת חירום אוטונומית, התרעת סטייה מנתיב, מעבר אוטומטי לאורות גבוהים  ומערכת זיהוי תמרורים.
 

הונדהלמאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. הסיטרואן עסקה מעולה  במיוחד בדיזל מנוע חזק מאד ביצועים טובים וצריכת דל...

א,12.07.2019
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים