בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מיצובישי משיקה גרסת שיפורים לפאג'רו

מיצובישי פאג'רו דקאר פרו


יבואנית מיצובישי בישראל מתחילה בשיווק גרסה מיוחדת ובמהדורה מוגבלת לפאג'רו הכוללת שיפורים לטובת העבירות בשטח, המאושרים ברישיון הרכבמאת רן סגל

כלמוביל, יבואנית מיצובישי בישראל, משיקה גרסה במהדורה מיוחדת לפאג'רו המוכר שתיקרא Pro Pajero Dakar. הגרסה החדשה תכלול הגבהת הרכב ב-5 ס"מ באמצעות סט קפיצי Pedders ובולמי בילשטיין, צמיגי All Terrain של BF Goodrich עם חישוקי סגסוגת שחורים, מיגון גחון מלא (חבילת 6 חלקים) ומדרכי צד מבית "אספיר" ובנוסף גם מצלמה קדמית המחוברת באמצעות Connected Car המאפשרת תצוגה על מסך המולטימדיה של תוואי השטח והמכשולים.

מיצובישי פאג'רו דקאר פרו

חבילת השיפורים בגרסת ה- Pajero Dakarמשדרגת את יכולות השטח של הפאג'רו וזאת על-ידי הגבהת הגחון ושיפור זויות הגישה והנטישה, ערכת המגינים משפרת את שרידות הרכב והצמיגים שנבחרו אמורים להקנות אחיזה עדיפה ועמידות גבוהה.


החידוש המשמעותי ביותר הוא שכל השיפורים רשומים כחוק ברישיון הרכב ומאפשרים יציאה אל השטח היישר מאולם התצוגה. בנוסף, גרסת Pajero Dakar Pro מקבלת עיצוב שונה ותמותג באמצעות סמל ייחודי.

מיצובישי פאג'רו מצויד במנוע 3.2 ליטר דיזל בעל 190 כ"ס ומומנט של 45 קג"מ ב- 2000 סל"ד. לפאג'רו מערכת X44 מסוג סופר סלקט המאפשרת בחירה בין 4 מצבי הנעה. כמו כן כולל הדגם את מערכת המולטימדיה של היבואנית הנקראת Connected Car וכוללת WAZE מובנה בתוספת יישומון "עמוד ענן" לניווט שטח, המציג מפות טופוגרפיות של ישראל. אביזרי הנוחות לא נעדרים והפאג'רו כולל גם ריפודי עור, תאורת יום LED, פנסי קסנון עם כיוונון אורות אוטומטי, פנסי ערפל, מתזים לפנסים קדמיים, חיישני גשם ואורות אוטומטיים, בקרת שיוט, בקרת אקלים וגם מיזוג ליושבים מאחור.

מיצובישי פאג'רו דקאר פרו
 
יאיר טיטלבאום, מנהל חטיבת מיצובישי בכלמוביל, מציין כי "עם פרסום התקנה החדשה של משרד התחבורה המאפשרת להגביה באופן חוקי כלי רכב, מיצובישי ישראל פיתחה את המהדורה המוגבלת הרשומה כחוק ברישיון הרכב, כל זאת על מנת לאפשר חוויית נהיגה יוצאת דופן ובנוסף ליהנות מהנחה משמעותית עבור החבילה ומחיסכון בזמן רב בהשגת האישורים הדרושים לכך באופן עצמאי".

מיצובישי פאג'רו דקאר פרו

מיצובישי פאג'רו - מחירים:

לרגל ההשקה, גרסת פאג'רו דקאר פרו תוצע בתוספת מחיר של 19,900 שקל במקום 38,000 שקל.

מיצובישי פאג'רו Dakar ארוך יעלה 334,900 שקל (לא כולל החבילה החדשה)
מיצובישי פאג'רו Dakar קצר יעלה 299,900 שקל (לא כולל החבילה החדשה)


לדגמי מיצובישי בישראל - מיצובישי
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים