דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לייעוץ מקצועי חינם:צרו עימנו קשר בוואטסאפ צרו עימנו קשר בטלפון 074-799-1900

טויוטה יאריס היברידית ‏

תעודת זהות

קטגוריה: מכוניות קטנות

מחיר יבואן: 135,990 ₪

צריכת דלק: 26.3 ק"מ לליטר

בטיחות:חוות דעת טויוטה יאריס היברידית

טויוטה יאריס הייבריד היא המכונית ההיברידית הקטנה ביותר בהיצע של טויוטה. עם מנוע בנפח 1.5 ליטר ומנוע חשמלי נוסף היא מצליחה להפיק הספק של 116 כוחות סוס. למרות הנתונים הצנועים ותוספת המשקל של המצברים הכבדים, היאריס ההיברידית מאיצה מהר יותר מאחותה הרגילה בזכות זמינות כוח מצוינת. המרחב הפנימי כמעט ולא נפגע מתוספת המערכת ההיברידית, ואפילו תא המטען שומר על נפח זהה. לטויוטה יאריס תגובות זריזות ויכולת תמרון עירוני מצוינת. המחירים, כמובן, גבוהים יותר מאלו של היאריס הרגילה - אבל צריכת הדלק היא הקלף החזק של טויוטה יאריס הייבריד: 35.7 ק"מ לליטר בממוצע, על פי נתוני היצרן.
בשורה התחתונה: טויוטה יאריס הייבריד היא מכונית סופר מיני סופר חסכונית.

נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

גרסאות טויוטה יאריס היברידיתהשוואת רכבים

השווה
הוסף רכב להשוואה
נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

כתבות ומבחני רכבטויוטה יאריס היברידית

דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר צור קשר

מידע נוסף טויוטה יאריס היברידית

בטיחות טויוטה יאריס היברידית

טויוטה יאריס הייבריד מצוידת ב-8 כריות אוויר, התרעת התנגשות ובלימת חירום אוטונומית כולל זיהוי הולכי רגל ודו-גלגלי, התרעת סטייה מנתיב כולל היגוי אקטיבי, התרעת עייפות, מעבר אוטומטי לאורות גבוהים, מערכת זיהוי תמרורים, בקרת שיוט אדפטיבית ומערכת סיוע בתמרוני חירום. טויוטה יאריס זכתה בציון של 5 כוכבים במבחן הריסוק הפומבי של ארגון הבטיחות האירופאי EuroNCAP.

מידע כללי אודות טויוטה יאריס היברידית

זהו הדור הרביעי של טויוטה יאריס שנחשפה בשנת אוקטובר 2019 והגיע לישראל באוגוסט 2020. טויוטה יאריס הייבריד הוצגה לראשונה בתערוכת ז'נבה בחודש מרץ 2012 והגיעה לישראל בחודש אוקטובר של אותה שנה. בספטמבר 2014 הגיעה היאריס לישראל לאחר שעברה מתיחת פנים. בפברואר 2017 עברה מתיחת פנים נוספת שהגיעה לישראל בחודש מאי אותה השנה. היאריס הרגילה הושקה בישראל בתחילת 2012.

קטגוריה: מכוניות קטנות
תתי קטגוריות: סופר מיני

קטגוריה: מכוניות קטנות
תתי קטגוריות: סופר מיני

עמוד דגם טויוטה יאריס היברידית חזור למעלה