בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

שברולט תחזיר כסף על תיקוני תיבת ההילוכיםחברת ג'נרל מוטורס, ונציגתה בישראל UMI, יצאו בהודעה על הרחבת האחריות על תיבת ההילוכים GF6 של שברולט וגם יחזירו כסף עבור תיקונים שבוצעו בהמאת פבל צ'רניצקי

המקרה שלפנינו נדיר למדי. למדנו (חלקנו על בשרנו) שיבואני רכב ישראלים - איך לומר - לא ששים לקחת אחריות על תקלות ברכבים שהם מוכרים, במידה והן כמובן קרו מחוץ לתקופת האחריות הרגילה, ואפילו כאשר מדובר בתקלות שברור לכל בר דעת שהן רחבות היקף למדי. כאשר הסייג המרכזי למקרה הזה הוא כמובן ריקולים שקשורים בבטיחות וחייבים להתבצע, אותם היבואנים אכן מפרסמים בקפדנות.

שברולט GF6 6t40

הפעם האחרונה בה שמענו על מקרה דומה הייתה לפני למעלה משנה וחצי כאשר דלק מוטורס הודיעה על הרחבת אחריות לתיבת ההילוכים הרובוטית של פורד פוקוס.

 
הפעם זוהי כאמור שברולט, שפועלת בהתאם להודעתה של חברת ג'נרל מוטורס על הרחבת האחריות על תיבת ההילוכים של שברולט קרוז מהדור הראשון. תיבת ההילוכים GF6 מ"הדור הראשון" (קוד פנימי 6t40), הותקנה בדגמים סוניק, קרוז, קפטיבה ואורלנדו.

UMI למעשה מרחיבה את האחריות לדגמי 2010-2013 בשנתיים נוספות לחמש שנים בסך הכל או 150,000 ק"מ. המוקדם מביניהם. אם אתם תוהים ומחשבים ש-5 שנים מ-2010 ואפילו מ-2011, כבר חלפו או יחלפו בעוד קצת יותר משבועיים, מודיעה UMI כי היא גם תתן החזר כספי מלא ללקוחות אשר ביצעו תיקונים בתיבת ההילוכים (ככל הנראה במהלך אותם 5 שנים או 150 אלף ק"מ. פ.צ).

דגמי שברולט

התנאים לתיקון חינמי במסגרת האחריות המורחבת או ההחזר הכספי הם ארבעה: הרכב לא נוסע בעת שילוב להילוך קדמי או אחורי, החלקת הילוך בזמן העברת הילוכים, הילוך חמישי "נתפס" (לא עובר לשישי או רביעי) לאחר נסיעה ממושכת, נורית שירות דולקת והופעת קוד תקלה P0776.

על מנת לקבל החזר כספי, לטפל בנושא, או לברר דברים אחרים בנושא, פתחה UMI מוקד שירות בטלפון 03-9534455.


לדגמי שברולט בישראל - שברולט
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים