בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

שברולט קרוז האצ'בק נחשפת בדור חדששברולט קרוז החדשה נחשפת גם בגרסת ההאצ'בק, שתציע עיצוב ספורטיבי ומימדים נדיבים. הכירו את האחות האמריקאית של אופל אסטרהמאת נועם ריין

שברולט קרוז, המשפחתית הגלובלית של ג'נרל מוטורס, נחשפת בגרסת ההאצ'בק. אחרי החשיפה של גרסת הסדאן, שהציגה מראה דינאמי ואפילו ספורטיבי, מציגה ההאצ'בק מראה ספורטיבי אפילו יותר - ולטעמנו לפחות זה נראה פשוט נהדר.


שברולט קרוז האצ'בק. מראה ספורטיבי / צילומים: שברולט
מהעיצוב תוכלו להתרשם בתמונות, ואנחנו נחלוק אתכם את המידע שמפרסמת היצרנית האמריקאית. על פי הנתונים, הקרוז האצ'בק צפויה להיות מרווחת למדי. בסיס הגלגלים נותר על 270 ס"מ, הרף העליון של קבוצת המשפחתיות, והמבנה השונה של החלק האחורי אמור להותיר על כנו את המרווח הפנימי, כך שברולט. המרווח לרגלי הנוסעים גדול בשני אינצ'ים מאלו שמציעות פורד פוקוס ויונדאי אלנטרה. תא המטען יהיה גדול במיוחד למכונית עם 5 דלתות, ונפחו יעמוד על 524 ליטרים.העיצוב החיצוני יעבור שדרוג נוסף לכיוון הספורטיבי בגרסת ה-RS (זו שבתמונות), המציעה חצאיות בעיצוב ייחודי, ספוילר, פנסי ערפל גדולים וחישוקי 18 אינץ'. בתוך הרכב ניתן יהיה למצוא את מערכת המולטימדיה החדשה של ג'נרל מוטורס, עם התממשקות למכשירי סמארטפון מתוצרת אפל או אנדרואיד. בישראל המערכת מתקשרת כיום עם מכשירי אייפון בלבד - אך לא ידוע מה יהיה המצב בדגמים עתידיים שיגיעו.חבילת מערכות הבטיחות, שחלקן מן הסתם יהיו אופציונליות, כוללת בין היתר מערכת אקטיבית לשמירה על נתיב הנסיעה, ניטור רכב בשטח מת וניטור תנועה חוצה. פיצ'ר מעניין שמציגה שברולט היא מערכת בקרת הורים, המאפשרת לקבל מידע סטטיסטי על נתוני הנסיעה של הנהג הצעיר במשפחה. מעין טכוגרף למכונית פרטית.

כמו גרסת הסדאן, גם שברולט קרוז האצ'בק תצויד במנוע טורבו-בנזין בנפח 1.4 ליטר המייצר 153 כ"ס ב-5,600 סל"ד ומפיק מומנט של 24.4 קג"מ ב-2,000 סל"ד. תיבת ההילוכים תהיה אוטומטית עם 6 יחסי העברה.שברולט קרוז האצ'בק מגיעה לעולם לאחר שנה בה נרשם גידול של 9% במכירות רכבי האצ'בק קומפקטיים בארה"ב, כך שעבור היצרנית האמריקאית מדובר במוצר מתבקש לשוק המקומי. כלל לא ברור אם המכונית תגיע גם לאירופה, שכן שם תשווק אחותה אופל אסטרה - אך ישראל תקבל את דגמי הקרוז השונים, ומהיבואנית UMI נמסר ל-iCar כי נבחן השיווק גם של גרסת ההאצ'בק.


לדגמי שברולט בישראל - שברולט

למאמר זה התפרסמו 2 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. לדעתי יש טעות בכתבה  המומנט במנוע 14 טורבו הוא 24.5 קג"מ ולא 18 כמו שפי...

מיכאל מחיפה,07.01.2016

2. תודה, תוקן. (לת)  

מערכת האתר,07.01.2016
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים