בחר רכב
רכב חדש 2019
רכב משנים קודמות

ריסוק: מאזדה מצטיינת, אופל מחמיצה כוכב חמישי

ריסוק: מאזדה מצטיינת, אופל מחמיצה כוכב חמישי


ארגון הבטיחות Euro NCAP פרסם תוצאות סבב נוסף של מבחני ריסוק שכלל את פורד אקספלורר, מרצדס GLB, מאזדה CX-30 ואופל קורסהמאת רן סגל
 
ארגון הבטיחות האירופאי Euro NCAP פרסם תוצאות של סבב מבחני ריסוק נוסף. הסבב כלל 4 דגמים חדשים ומשמעותיים גם לשוק הרכב הישראלי. המבחן כלל את רכב הפנאי הגדול - פורד אקספולרר, רכב הפנאי החדש של מרצדס בעל 7 מושבים – מרצדס GLB, רכב הפנאי החדש של מאזדה – מאזדה CX-30 ואת הסופר-מיני החדשה של אופל – אופל קורסה המבוססת על פיג'ו 208 החדשה.
 
פורד אקספלורר
פורד אקספלורר הוצג בדור השישי בתערוכת דטריוט שנערכה בינואר 2019 והוא צפוי להגיע לישראל בתחילת 2020. פורד אקספלורר זכה בציון של 5 כוכבי בטיחות ובסעיפי המשנה ציוניו עמדו על 87% בהגנה על מבוגרים, 86% בהגנה על ילדים, 61% בהגנה על הולכי רגל ו-76% בסעיף מערכות הבטיחות.

פורד אקספלורר
 
מרצדס GLB
רכב הפנאי החדש של מרצדס המציע גם אפשרות להסעת 7 נוסעים עתיד להגיע לישראל בחודשים הקרובים. מרצדס GLB זכה גם הוא בציון המירבי של 5 כוכבים ובסעיפי המשנה ציוניו עומדים על 92% בהגנה על מבוגרים, 88% בהגנה על ילדים, 78% בהגנה על הולכי רגל ו-74% בסעיף מערכות הבטיחות.


 

מאזדה CX-30
מאזדה הציגה רכב פנאי חדש המתברג מעל ה-CX-3 ומתחת ל-CX-5, גם הוא עתיד להגיע לישראל בחודשים הקרובים. מאזדה CX-30 השיג את הציון המירבי של 5 כוכבי בטיחות ובסעיפי המשנה זכה בציון כמעט מושלם של 99% בהגנה על מבוגרים, 86% בהגנה על ילדים, 80% בהגנה על הולכי רגל ו-77% בסעיף מערכות הבטיחות.

מאזדה CX-30
 
אופל קורסה
אופל קורסה החדשה מבוססת על פיג'ו 208 והיא תגיע לישראל ברבעון הראשון של שנת 2020. אופל קורסה זכתה בציון של 4 כוכבים, בדומה ל-208 ובהתאם לרמת אבזור הבטיחות הסטנדרטי של הרכב. בסעיפי המשנה זכתה בציונים של 84% בהגנה על מבוגרים, 86% בהגנה על ילדים, 66% בהגנה על הולכי רגל ו-69% בסעיף מערכות הבטיחות.


 
באיגוד הבטיחות מציינים כי הקורסה החמיצה את הכוכב החמישי באחוז אחד בודד בציון מערכות הבטיחות וזאת מאחר והרכב נבחן עם מערכת בטיחות מבוססת מצלמה בלבד בעוד שקיימת גם מערכת משולבת רדאר המסוגלת לזהות משתמשי דרך "פגיעים" מהירים יותר כגון רוכבי אופניים ולכן בתת סעיף זה קיבלה הקורסה ציון של 3.7 נקודות מבין 12 נקודות מירבית. בשלב זה לא ידוע עדיין איזו מערכת תגיע לישראל.
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים