בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

קיה סול החדשה 2009קיה חשפה את הפרטים אודות הסול, מיקרוואן שיתחרה בסקודה רומסטר וניסאן נוט. אלינו היא גם תגיע במהלך שנת 2009
מאת בן חסון

קיה הציגה את הסול (Soul) בחודש יולי 2008 קיה סול החלה את דרכה בתור מכונית קונספט לפני למעלה משנתיים - "קיה לנשמה". העיצוב דומה למכונית הקונספט וסול בעלת מאפיינים של רכב פנאי קטן יותר מאשר מיקרוואן. התפיחות בבתי הגלגלים והפגושים השחורים עושים את שלהם. למרות העיצוב הסול לא תוצע עם אפשרות להנעה כפולה 4X4.

הסול בעלת מידות נאות ביחס לסגמנט – אורך 411 ס"מ, רוחב 178.5 ס"מ, גובה 161 ס"מ ובסיס הגלגלים עומד על אורך של 255 ס"מ. מידות אלו מבטיחות מרווח פנים נדיב לנוסעים, כך לפחות לטענת קיה.
המנועים שישרתו את קיה סול יושאלו מהאחות קיה סיד ויעברו שדרוג קל. באגף הבנזין ישנם שני מנועים האחד בנפח 1.6 ליטר והשני בנפח 2.0 ליטר. באגף הדיזל ישנו מנוע טורבו דיזל בודד בנפח 1.6 ליטר.


קיה סול. כמו רכב פנאי / צילומים: יצרן

בקיה מכוונים את הסול לקהל צעיר בגיל או ברוח ומבטיחים כי הסול תהיה צעירה וכייפית. הסול תוכננה להיות מותאמת באופן אישי לכל לקוח, כנראה שמדובר בבחירת גוונים שונים לתא הנוסעים ולמרכב בנוסף לאופציות אבזור רבות ומגוונות.
מעבר לכיף הסול גם מציעה שימושיות עם שלל תאי אחסון ותא מטען נדיב בנפחו.

הסול תגיע גם אלינו במהלך שנת 2009 וכנראה שתיכנס לטווח המחיר של קבוצת שווי שימוש 2 (עד 111 אלף שקל) בשידוך למנוע בנפח 1.6 ליטר ותיבה אוטומטית. קיה סול תתחרה בסקודה רומסטר, ניסאן נוט ומשפחתיות סטנדרטיות דוגמת מאזדה 3, פורד פוקוס וכו'.

לדגמ קיה בישראל - קיה

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים