קיה נירו החדש נחשף בתמונות ראשונות

קיה נירו החדש נחשף בתמונות ראשונות


קיה הציגה בתערוכת סיאול דור שני לג'יפון הקומפקטי, עם עיצוב מרשים מבחוץ ומבפנים. לישראל הוא יגיע ברבעון השני של 2022מאת: רן סגל
 
קיה נירו הוצג לראשונה בשנת 2016 והתיישב על המשבצת ההיברידית של קיה, בזמן שיונדאי איוניק תפסה את המקום הזה אצל החברה האחות. כעת, 5 שנים לאחר הצגת הדור הראשון, חשפה קיה בתערוכת סיאול את הדור השני של רכב הפנאי הקומפקטי. בשלב זה טרם פורסמו פרטים טכניים מלאים, אך כבר ידוע כי יוצעו יחידות הנעה דומות לדור הנוכחי – היברידי, היברידי נטען וגרסה חשמלית כמובן. מטלקאר, יבואנית קיה בישראל, נמסר כי קיה נירו החדש יגיע ארצה ברבעון השני של 2022.

קיה נירו
 
העיצוב החיצוני עבר שדרוג של ממש. את "אף הנמר" המוכר של קיה כבר לא נפגוש כחלק מהסבכה העליונה, והפעם הוא מתפרס בעצם על חזית הרכב כולה ויוצר זאת באמצעות גימורי הניקל לרוחב הפגוש והסבכה התחתונה. יחידות התאורה זוויתיות ובתוכן פס תאורת היום ושני מודולים מרובעים של תאורת הלד. ישנו כמובן גם מגן גחון מדומה.
 
 
בפרופיל בולטת קורה C מעוצבת ורחבה מאוד וכמובן גימורי פנאי מוכרים כגון קשתות בתי גלגלים שחורות ופס הגנה שנמשך מקשת הגלגל הקדמית אך לא מגיע עד זו האחורית. עוד נפגוש בחישוקים שונים בעיצוב חדש.
 
מאחור, חלקו התחתון של הפגוש מושחר וכולל מגלש אחורי מדומה וצמד יחידות תאורה בעיצוב זוויתית המזכיר את אלו הקדמיות, כאשר צמד יחידות התאורה העליונות נמצא כמעט על בצידה של הקורה האחורית.

קיה נירו
 
גם מבפנים השינוי בולט והעיצוב מקנה לנירו החדש מראה מודרני וחדשני. לוח המחוונים ומסך המולטימדיה חברו להם יחדיו, כאשר חלקו העליון של הדשבורד יורד בזווית חדה ימינה. משענות היד בדלתות עולות בזווית תלולה אל עבר הדשבורד, ההגה בעיצוב המזכיר את זה של קיה EV6 ואילו הקונוסולה שבין המושבים מוגבהת וכוללת פקדים שונים כגון חוגת בורר ההילוכים וכפתור ההנעה.

קיה נירו
 
קיה נירו בדור השני יציע אבזור עשיר למדי. פרט לאביזרים מוכרים כגון בקרת אקלים מפוצלת ובלם יד חשמלי ניתן למצוא גם מושבים בעלי כוונון חשמלי עם זכרונות, חימום ואוורור במושבים הקדמיים, הגה מחומם, מצלמות היקפיות, טעינה אלחוטית, תא מטען חשמלי ועוד.
 
בתחום הבטיחות ישנו מערך מלא הכולל בלימת חירום אוטונומית עם זיהוי הולכי ודו-גלגלי, תיקון סטייה מנתיב ושמירה על מרכז הנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית, התרעת רכב בשטח מת, התרעת תנועה חוצה מאחור ועוד.
 
למאמר זה התפרסמו 5 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. EV6  מתי מתי מתי היא כבר תגיע......

מחכה בשקט,25.11.2021

2. יופי של נירו  רכב פצצה שיהפוך לעוד יותר מבוקש. כל הכבוד קיה שוב...

ירון,28.11.2021

3. לא רוצה לחכות. מתי להזמין ? (לת)  

,28.11.2021

4. קמצנים, שימו הגדלת תמונה (לת)  

גר בחלם,05.12.2021

5. עוד פחנוע של קקה-קיה   עוד פחנוע של קקה-קיה

עוד פחנוע של קקה-קיה ,07.12.2021
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים