בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

פולקסווגן תורמת מסכות הגנה

פולקסווגן תורמת מסכות הגנה


קונצרן הרכב האירופאי יתרום מאות אלפי מסכות הגנה וציוד רפואי לטובת הציבורמאת רן סגל
 
קונצרן פולקסווגן הודיע כי יתרום כ-200,000 מסכות הגנה לטובת הציבור בשל התפשטות נגיף הקורונה. המסכות בתקני FFP1 ו-FFP2 (דרגת יעלות הגנה מתוך 3 אפשריות, ר.ס.). התרומה נעשית בשיתוף פעולה עם גורמי הרפואה בגרמניה, ובראשם שר הבריאות ינס שפאן.
 
בנוסף לכך יתרום קונצרן פולקסווגן ציוד רפואי גם לעיר וולפסבורג בה שוכן אחד ממפעלי החברה. כל זאת מתרחש כשברקע עומדת סגירת מפעלי הייצור של פולקסווגן באופן זמני.
 

חבר מועצת המנהלים והאחראי על משאבי אנוש בקבוצת פולקסווגן, גונאר קיליאן: "הסולידריות היא בעדיפות עליונה עבור פולקסווגן ועיקרון זה מיושם גם מעבר לשערי המפעל. האנשים שעובדים בשירות הרפואה הציבורית מבצעים כיום שירות יוצא מן הכלל עבור הציבור ואנו בטוחים שהמסכות הללו ישמשו אותם בצורה הטובה ביותר. מועצת המנהלים החליטה פה אחד – פולקסווגן שמחה לספק תמיכה לא בירוקרטית".

פולקסווגן תורמת מסכות
 
תרומה זו מצטרפת לשורה ארוכה של פעילויות סיוע חברתיות של קבוצת פולקסווגן בשנים קודמות. בשנת 2018 תרמה פולקסווגן מאות אלפי דולרים לנפגעי הוריקנים בארה"ב, בשנה שעברה תרמה פולקסווגן כמיליון דולר לסיוע חינוכי ואילו רק בתחילת השנה הנוכחית תרמה פולקסווגן 2.5 מיליון דולרים לנפגעי השריפות באוסטרליה.

 
לדגמי פולקסווגן בישראל - פולקסווגן
למאמר זה התפרסמו 3 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. כל הכבוד, לוקחים אחריות (לת)  

סשה,25.03.2020

2. חחח  המפעלים סגורים, המלגזות פנויות

דודי,25.03.2020

3. שאייל גולן ימכור את הפרארי ויתרום מכונות הנשמה (לת)  

צבי,25.03.2020
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים