פולקסווגן פולו מתעדכנת

פולקסווגן פולו מתעדכנת


פולקסווגן חשפה מתיחת פנים לסופר מיני הותיקה עם עיצוב מעודכן ושדרוגים באבזור ובבטיחות. אלינו היא תגיע לקראת סוף השנהמאת: רן סגל
 
הדור השישי של פולקסווגן פולו נחשף לראשונה לפני כ-4 שנים, ביוני 2016, כאשר אלינו הוא הגיע בדיוק שנה לאחר מכן. כעת חושפת פולקסווגן את מתיחת הפנים של הסופר-מיני הפופולרית כאשר הפעם היא מתוכננת להגיע ארצה לקראת סוף השנה הנוכחית, כך על פי היבואנית המקומית.

פולקסווגן פולו
 
פולקסווגן פולו המחודשת זוכה למספר עדכונים עיצוביים ובהם חזית חדשה הכוללת פגוש בעיצוב שונה עם סבכה תחתונה גדולה יותר ובתי פנסי ערפל חדשים, וכן צמד פנסים קדמיים בעיצוב מעודכן עם חתימת תאורה חדשה ופס תאורת לד המחבר ביניהם.
 

מאחור נפגוש בצמד יחידות תאורה בעיצוב חדש, המזכירות את אלו הנמצאות בטיגואן ובגולף החדשה כאשר הן נמשכות אל תוך דלת תא המטען. כמו כן שם הדגם עבר אל מתחת לסמל המותג. בנוסף ישנם 4 צבעי חוץ חדשים, 4 גימורי פנים שונים, ולא פחות משבעה עיצובים חדשים לחישוקים מ-14" ועד 16".

פולקסווגן פולו
 
מבפנים לפולו המחודשת לוח מחוונים דיגיטלי כסטנדרט (8 אינץ') לעומת אופציה בעבר, כאשר הפעם ישנה אופציית שדרוג ל-10.25 אינץ'. ההגה בעיצוב חדש ואילו פקדי בקרת האקלים עברו לתפעול במגע.

פולקסווגן פולו
 
בתחום האבזור ישנם פנסי לד כסטנדרט ולראשונה תציע הפולו תאורת מטריקס, IQ.Light בשפת פולקסווגן ותאורת איתות דינאמית. כמו כן כולל הרכב מסך מולטימדיה 6.5 אינץ' או מערכת מולטימדיה חדשה (8 אינץ') שזוכה למערכת ההפעלה החדשה MIB3 בעלת אפשרות קישוריות אנדרואיד אוטו ואפל קארפליי אלחוטיות.
 
בבטיחות משתדרגת הפולו עם בקרת שיוט אדפטיבית משופרת בשם Travel Assist הכוללת יכולת שמירה על מרכז נתיב (ולא רק תיקון) ובקרת זחילה בפקקים, כמו גם מעבר אוטומטי לאורות גבוהים וכרית אוויר מרכזית בין הנהג לנוסע.
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. הלוואות עם אוצר גבעה  HILLTOP היא חברת ההלוואות מספר אחת שמוכנה להעניק ל...

CARAMEL JOHNSON,25.04.2021
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים