בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

פולקסווגן ממציאה את הנורה מחדש

פולקסווגן ממציאה את הנורה מחדש


פולקסווגן מציגה מערכת תאורה חכמה שיודעת לא רק להאיר את הדרך אלא גם להעביר מידע ולסייע לנהגמאת רן סגל
 
פולקסווגן הציגה טכנולוגיית תאורה חדשנית שמסייעת בהגברת הבטיחות וגם מאפשרת התאמת עיצוב אישי של תאורת הרכב. מהנדסי פולקסווגן תכננו את תאורת העתיד שתגיע לשיאה בקו דגמי ה-IQ, החל מטכנולוגיית מטריקס-לד בטוארג החדש ועד יכולות תקשורת בין הסביבה לנהג, כמו במקרים של חוסר קשר עין.

תאורה חכמה - פולקסווגן
 
מערכת התאורה החדשנית בעלת פנסי מיקרו-פיקסל HD הכוללים עד 30,000 יחידות תאורה ופנסי לד בעלי ביצועים גבוהים, המערכת זולה יותר מתאורת הלייזר המתקדמת אך היקרה.

תאורה חכמה - פולקסווגן
 

המערכת החדשה מאפשרת גם להקרין קווי מתאר בחזית הרכב (גם תוך כדי פניה) ולהקנות לנהג מידע לגבי רוחב הרכב ועד כמה הוא קרוב לסימון הנתיב. כמו כן תוכל המערכת להקרין קווי הנחיה דינאמיים לסיוע בחניות.

תאורה חכמה - פולקסווגן
 
פרט למידע לנהג, המערכת גם יכולה להקרין מידע לסביבה. למשל בעת התקרבות לעומס תנועה, המערכת תקרין תמרור "עומס תנועה" מאחורי הרכב כדי להזהיר את הרכבים המתקרבים.

תאורה חכמה - פולקסווגן
 
על מנת לבחון את ביצועי המערכת, פולקסווגן הקימה מתחם ייעודי. מדובר במנהרה באורך 100 מטר בה ניתן לבחון בתנאי תאורה משתנים את מערכות התאורה החדשות (פנסים קדמיים, אחוריים ותאורת פנים) וגם כיצד תופשים נהגים והולכי רגל את סגנונות התאורה השונים.

תאורה חכמה - פולקסווגן
 
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. ומתי פולקסוואגן יחכימו לפתור את הבעיות בDSG ??? (לת)  

,21.10.2018
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים