בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

פולקסווגן טוארג החדש בישראל

פולקסווגן טוארג החדש בישראל


יבואנית פולקסווגן בישראל, צ'מפיון מוטורס, חוזרת לשווק את הטוארג בדור השלישי והחדש. המחיר: חצי מליון שקלמאת רן סגל
 
צ'מפיון מוטורס, יבואנית פולקסווגן בישראל, החלה בשיווק הדור השלישי של רכב הפנאי הגדול – פולקסווגן טוארג. הטוארג בדור השלישי והחדש שלו חולק פלטפורמה עם פורשה קאיין בדיוק כמו בדור הראשון. פולקסווגן מגדירים את הטוארג כספינת הדגל של היצרן הגרמני ובהתאם לכך רכב הפנאי החדש יקבל את מיטב הטכנולוגיות המתקדמות.

פולקסווגן טוארג
 

נתונים טכנים

פולקסווגן טוארג ישווק בישראל עם מנוע טורבו-דיזל V6 בנפח 3.0 ליטר. המנוע מספק 286 כ"ס (24 כ"ס יותר מהדגם הקודם) ומומנט מירבי העומד על 61.1 קג"מ. המנוע משודך לתיבה אוטומטית בעלת 8 הילוכים וצריכת הדלק המוצהרת במסלול משולב עומדת על 15.1 ק"מ לליטר.
 
פולקסווגן טוארג החדש מציג צמיחה נאה במימדים. כך למשל אורכו צמח ב-7.7 ס"מ ועומד על 487.8 ס"מ ונפח תא המטען צמח ב-113 ליטר ועומד על 810 ליטר. במקביל הטוארג החדש קל מקודמו ב-115 ק"ג. בנוסף למימדים שצמחו, מרווח הגחון עומד על 18.8 ס"מ אך הטוארג החדש כולל מתלי אוויר כסטנדרט לשיפור נוחות הנסיעה ובנוסף ניתן להגביה את המרכב ב-6.7 ס"מ לנסיעת שטח או להנמיכו ב-4 ס"מ לטובת נוחות גישה לתא המטען למשל.
 

אבזור ובטיחות

פולקסווגן טוארג בדור השלישי ישווק ברמת גימור אחת הכוללת לוח מחוונים דיגיטאלי בגודל 12 אינץ', מסך מולטימדיה רחב בגודל 15 אינץ', שליטה קולית, ריפודי עור, מושבים קדמיים מתכווננים חשמלית כולל כוונון חשמלי לגב התחתון ולתמיכה הצידית, חימום ואוורור במושבים הקדמיים, בקרת אקלים מפוצלת לארבעה איזורים, כניסה  והנעה ללא מפתח, תא מטען נפתח חשמלית, גג שמש פנוראמי עם פתיחה חשמלית ועוד. כמו כן, יוצעו שתי חבילות עיצוב. חבילת Atmosphere בעלת מראה טבעי עם דיפוני עץ או חבילת Elegance בעלת מראה טכנולוגי וגימור שחוק מבריק.

פולקסווגן טוארג
 
בתחום הבטיחות פולקסווגן טוארג החדש מציע לא פחות מ-10 כריות אוויר, התרעת שמירת מרחק ובלימת חירום אוטונומית, התרעת סטייה מנתיב כולל היגוי אקטיבי, בקרת שיוט אדפטיבית עם פונקציית זחילה בפקקים עד למהירות 60 קמ"ש, התרעת רכב בשטח מת כולל היגוי אקטיבי, התרעת תנועה חוצה מלפנים כולל בלימת חירום אוטונומית עד 10 קמ"ש, מערכת הגנה פרואקטיבית הפועלת במידה והרכב מזהה מצב סכנה על ידי הידוק חגורות הנוסעים, יישור המושבים, נעילת דלתות וסגירת הגג הפנוראמי. כמו כן ישנה מערכת התרעת עייפות לנהג, מערכת למניעת התהפכות ומערכת חנייה אוטומטית לחניה בניצב ובמקביל.

פולקסווגן טוארג
 
פולקסווגן טוארג החדש ימכר במחיר העומד על 499,900 שקל. מדובר בהתייקרות של כ-54,000 שקל לעומת הדגם הקודם, אך בהתחשב במתלי האוויר ותוספת האבזור הסטדנרטי הקיימים בדור החדש לא מדובר בהתייקרות משמעותית.
 
 
לדגמי פולקסווגן בישראל – פולקסווגן
 
למאמר זה התפרסמו 3 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. איזו סחיטה. חצי מליון על פולקסווגן! אתם מבינים בכלל? (לת)  

,13.11.2018

2. אם יימכרו 3 רכבים זה יהיה שיא  מחיר הזוי. במחיר הזה בערך כל אופציה אחרת טובה יותר...

רונן,14.11.2018

3. ישבור את השוק של q7 וה q8  הרכב עם אותם נתונים של הq8 והq7 ועם רמת אבזור שעו...

מוטי,16.11.2018
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים