עם 510 כ"ס: אלפא רומיאו ג'וליה נחשפתאת החלל שנוצר עם סיום חייה של אלפא 159, תמלא מעתה מכונית חדשה בשם אלפא רומיאו ג'וליה - שנחשפה קודם כל בגרסת התלתן ירוק הספורטיביתמאת נועם ריין

זו המכונית שאמורה להחזיר את אלפא רומיאו ליסודות שלה. במקום גרסאות מעוצבות של דגמי פיאט, כמו המיטו והג'ולייטה, אלפא רומיאו ג'וליה החדשה היא מכונית ייחודית של אלפא - שפותחה בשיתוף עם מהנדסי פרארי, לא פחות. הג'וליה החדשה, שיוצאת לעולם זמן רב לאחר הפרידה מה-159, תצויד בהנעה אחורית (עם אופציה לכפולה), חלוקת משקל מאוזנת של 50:50 ומנוע אדיר בגרסת התלתן ירוק - וזה עוד לפני ששמענו מילה על גרסאות שגרתיות יותר.

אלפא רומיאו ג'וליה
במסגרת חגיגות 105 שנה לאלפא רומיאו, בחרה היצרנית האיטלקית לחשוף קודם כל את גרסת התלתן ירוק הספורטיבית - כנראה בכדי לרמז על הכוונות הספורטיביות של הדגם החדש. התלתן ירוק של הג'וליה תצויד במנוע 3.0 ליטר בתצורת V6, עם שני מגדשי טורבו שמאפשרים לו לייצר הספק של 510 כוחות סוס - חזק יותר ממרבית המתחרות הישירות של מרצדס, ב.מ.וו ואחרים. הג'וליה בגרסה הזו תאיץ ל-100 קמ"ש בתוך 3.9 שניות בלבד, בין היתר בזכות משקל עצמי של טון וחצי בלבד.

אלפא רומיאו ג'וליה

מעבר לזה, היצרנית כמעט לא חושפת פרטים נוספים על אלפא ג'וליה החדשה - ואפילו לא משחררת תמונה של תא הנוסעים. הפרטים המלאים יתפרסמו ככל הנראה לקראת תערוכת פרנקפורט שתתקיים בספטמבר. אלפא רומיאו ג'וליה החדשה צפויה להגיע לישראל בתחילת שנת 2016.


לדגמי אלפא רומיאו בישראל - אלפא רומיאו
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים