בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

עומר לוי מונה לתפקיד יו''ר מועצת המנהלים של סמל''ת

עומר לוי מונה לתפקיד יו''ר מועצת המנהלים של סמל''ת


דירקטוריון סמל"ת, יבואנית הרכב בעלת מספר המותגים הרב ביותר, אישר את לוי לתפקיד יו"ר מועצת המנהלים. שי פלדמן מונה לתפקיד מנכ"ל הקבוצהמאת מערכת iCar

יו"ר קבוצת סמל"ת, מר מיכאל לוי, הודיע היום כי מועצת המנהלים של החברה אישרה את המלצתו למינוי בנו עומר לתפקיד יו"ר מועצת המנהלים. עומר לוי מילא לאורך השנים מספר תפקידים בחברה וביניהם כמשנה למנכ"ל ואף כיהן כמנכ"ל קבוצת סמל"ת מאז עזיבתו של אורי להב. לוי ישמש בתפקיד יו"ר מועצת המנהלים זאת לאחר שבשבוע שעבר נכנס שי פלדמן לתפקיד מנכ"ל הקבוצה.

פרארי פורטופינו

מיכאל לוי, יו"ר קבוצת סמל"ת: "אני שמח לעדכן כי דירקטוריון החברה אישר היום את המלצתי למינויו של עומר לוי ליו״ר החברה. מבחינת עומר זו סגירת מעגל לאחר שהתחיל את דרכו בעולם הרכב כבר בגיל צעיר במרכזי השירות של החברה. בעשר השנים האחרונות מילא עומר בהצלחה מגוון תפקידים בחברה. בתפקידו האחרון שימש כמנכ״ל בפועל ולפני כן כמשנה למנכ״ל. שינויים אלה יכנסו לתוקף מיידי, וזאת בהמשך לכניסתו של שי לתפקיד המנכ״ל בשבוע שעבר. מאחל לעומר ושי בהצלחה בתפקידם החדש".


עומר לוי ציין: "אני מודה לחברי הדירקטוריון על האמון והתמיכה ומאחל הצלחה בשמי ובשם כל עובדי סמל"ת לשי עם כניסתו לתפקיד המנכ"ל".


סמל"ת היא יבואנית הרכב בעלת מספר המותגים הרב ביותר הכולל את פיאט, אלפא רומיאו, ג'יפ-קרייזלר, סובארו, ראם, איווקו פרארי ומזראטי.
למאמר זה התפרסמו 2 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. סמל״ת  עומר לא מתקרב לרמות של אביו, המנכל הקודם הרס את הק...

פיאטון,06.10.2019

2. ==============  האבא שהוא הבעלים מאשר את המינוי של הבן שלו להיות ...

חחחחח איזה בדיחה עלובה,10.10.2019
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים