בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

סיאט לאון יורדת לשטחסיאט מציגה גרסת שטח ללאון המשפחתית, עם הנעה כפולה ויומרות גבוהות. אצלנו? מי יודע, אולי בעתידמאת נועם ריין

בדרך כלל, גרסאות שטח למכוניות משפחתיות מקבלות צורה שונה לחלוטין. סקודה יטי מבוססת על הפלטפורמה של פולקסווגן גולף, אך המרחק בין השתיים ניכר; סובארו XV נבדלת מהאימפרזה, ופיג'ו 3008 היא יותר מסתם תוספת "0" ל-308 הקומפקטית. לא כך במקרה של סיאט לאון X-Perience, גרסת שטח ללאון שנחשפת בימים אלו. מדובר באותה סיאט לאון סטיישן בדיוק, עם תוספת זעירה לגובה ושינויי עיצוב קלים בלבד.

סיאט לאון שטח
סיאט לאון, גרסת הפנאי / צילומים: יצרן
סיאט לאון "אקס-פריינס", בדומה לסקודה אוקטביה סקאוט, מבוססת לחלוטין על גרסת הנוסעים הסטנדרטית של המכונית המשפחתית. מסביב לרכב נוספו חצאיות פלסטיק שחורות, שמכסות גם את בתי הגלגלים. מלפנים ומאחור קיבלו הפגושים גימור דמוי-אלומיניום, על הגג נוספו שני פסי גגון, והמרכב צמח לגובה בסנטימטר וחצי בסך הכל.

היצע המנועים של סיאט לאון X-Perience יכלול 3 מנועי דיזל בנפחים של 1.6 ליטר ו-2.0 ליטר, בהספקים שבין 110 ל-184 כ"ס. המנוע המוכר יותר אצלנו הוא מנוע הבנזין, בנפח 1.8 ליטר עם 180 כ"ס. עם מנוע זה, בשידוך לתיבת הילוכים כפולת מצמדים, מציגה הלאון נתון תצרוכת דלק של 15.1 ק"מ לליטר.מלבד המראה הקשוח, סיאט לאון X-Perience מתיימרת להציע גם יכולת שטח מסוימת בזכות מערכת הנעה כפולה בעלת בקרה ממוחשבת ונעילת דיפרנציאל אלקטרונית. הצגת הבכורה של המכונית תהיה בתערוכת פריז בחודש ספטמבר.


לדגמי סיאט בישראל - סיאט

למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. אללה ירחמו  dsg tsi ןהנעה כפולה הכל מתאגיד פולקסוואגן,ועוד ...

שמיר,26.06.2014
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים