בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

סאניונג טיבולי: מתיחת הפנים נחשפה

סאניונג טיבולי: מתיחת הפנים נחשפה


סאנגיונג חושפת בקוריאה את הטיבולי המעודכן עם מנוע טורבו-בנזין חדש ותוספת של מערכות בטיחות אקטיביותמאת רן סגל
 
4 שנים וחצי לאחר שהושק, רכב הפנאי הקטן של סאנגיונג זוכה למתיחת פנים משמעותית. מבחינה חיצונית הטיבולי המחודש זוכה לפגוש קדמי מעודכן וליחידות תאורה חדשות. גם מאחור ניתן למצוא עדכונים לפגוש וליחידות התאורה, אך השינוי העיצובי המשמעותי נמצא בפנים הרכב - כאשר כל הדשבורד עוצב מחדש וכולל פתחי מיזוג חדשים, פקדים חדשים למערכת המיזוג ולוח מחוונים נאה מבעבר.

סאנגיונג טיבולי - מתיחת פנים 2019
 
בחרטום ניתן למצוא מנוע טורבו-בנזין חדש בנפח 1.5 ליטרים, שיחליף את מנוע ה-1.6 ליטרים הותיק. המנוע משודך לתיבה ידנית בעלת 6 הילוכים או לתיבה אוטומטית (מתוצרת איסין היפנית) בעלת 6 הילוכים. מנוע הדיזל המוכר בנפח 1.6 ליטרים יוצע גם הוא בטיבולי המחודש. היצרנית הקוריאנית עדיין לא מפרסמת נתונים אודות הביצועים וצריכת הדלק.
 

לראשונה בטיבולי יוצע לוח מחוונים דיגיטאלי בגודל 10.25 אינץ', ובנוסף ישנה מערכת מולטימדיה בגודל 9 אינץ' בעלת קישוריות אנדרואיד אוטו ואפל קארפליי. בתחום האבזור ניתן יהיה לקבל את הטיבולי עם ריפודי עור בצבע לבן או שחור, חימום למושבים הקדמיים ולהגה ואופציה לחימום המושבים האחוריים, מושב נהג מתכוונן חשמלית, בקרת אקלים מפוצלת, כניסה והנעה ללא מפתח, חלון שמש, צביעה דו-גונית לגג (בשחור או לבן), תאורת לד מלאה, מצלמה קדמית ומצלמת רוורס.


סאנגיונג טיבולי - מתיחת פנים 2019
 
אל המערכת לבלימת חירום אוטונומית מצטרפות מערכות לניטור שטחים במראות, תיקון סטיה מנתיב והתרעת תנועה חוצה מאחור הכוללת גם היא בלימת חירום אוטונומית. בשלב זה עדיין לא ברור מתי יגיע לישראל הדגם המעודכן.
 
 
לדגמי סאנגיונג בישראל - סאנגיונג
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים