בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מיצובישי אטראז' מתחדשתמתיחת הפנים של מיצובישי אטראז', המשפחתית הקטנטנה, מציגה מערכת מולטימדיה חדשה, מנוע משופר ועודמאת פבל צ'רניצקי

אחרי שחשפה את מתיחת הפנים למיצובישי ספייס סטאר, הגיע גם זמנה של מיצובישי אטראז' לעבור את מתיחת הפנים המחייבת. כמו עם הספייס סטאר, גם כאן החליטה מיצובישי לא ללכת רחוק ולדבוק בשינויים קטנים שישמרו על המתכון של המכונית הנוכחית.


בכל הנוגע לעיצוב, הפנסים אחוריים קיבלו עיצוב מעט שונה, אבל מעבר לזה גם אחרי דקות ארוכות מול התמונות אפשר להגיד שכמעט ולא מצאנו הבדלים בחזותה של הסדאן הקטנה החדשה לבין זאת היוצאת. מה שמתיישב עם העובדה שמיצובישי עצמה אף היא אינה מציינת שום שינויים בעיצוב.

מיצובישי אטראז'

בתא הנוסעים מקבלת המכונית מעט יותר שינויים. בין היתר יש כאן נגיעות של פלסטיק שחור מבריק, מושבים בריפוד ועיצוב אחר וגם מערכת מולטימדיה חדשה, שתכלול הפעם קישוריות Carplay של אפל ו-Android Auto של גוגל לטובת התממשקות נוחה יותר עם סמארטפונים.

מיצובישי אטראז'

המערכת החדשה תגיע רק בחלק מהגרסאות של האטראז' ולא ברור אם היא תעשה את דרכה לישראל - במיוחד לאור המאמץ הרב שהשקיעה כלמוביל, יבואנית מיצובישי, בהשקת מערכת המולטימדיה הביתית שלה.

מיצובישי אטראז'

המנוע של האטראז' החדשה ימשיך להיות אותו מנוע שלשה צילינדרים בנפח 1.2 ליטר עם 80 כ"ס שמשודך לתיבת הילוכים רציפה. מיצובישי אינה מציינת ביצועים או צריכת דלק, אך היא כן מדגישה כי הוא עבר מספר שינויים שאמורים להפוך אותו ליעיל יותר ונעים יותר לשימוש ביומיום, בעיקר בכל הנוגע לנטייה לפתח רעידות. נקודת תורפה מוכרת של מנועים עם מספר אי זוגי של צילינדרים, אולם יחד עם זאת תופעה שהולכת ומתמעטת בתקופה האחרונה.

מיצובישי אטראז'

מיצובישי אטראז' תגיע לאולמו התצוגה בארה"ב בשבועות הקרובים. מחברת כלמוביל נמסר כי טרם הוחלט על תאריך לתחילת שיווקה בישראל.

לדגמי מיצובישי בישראל - מיצובישי
למאמר זה התפרסמו 5 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. אורן  לא גילו לי שמתחלף הדגם!!! בושה

לעזאזל עכשיו קניתי כזאת,27.03.2016

2. למה כל דגמי מיצובישי מיושנים.... (לת)  

,27.03.2016

3. אחת המכוניות המכוערות בישראל  אפילו יותר מהניסן אלמרה ... מה קורה ליצרן היפנים ?...

מנשה,30.03.2016

4. זו לא מתיחת פנים  האמריקאי.

בסך הכל השקה של הדגם בשוק ,31.03.2016

5. 111  סתם רכב צבאי

,04.04.2016
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים