בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מיצובישי אאוטלנדר עובר מתיחת פנים: מה השתנה?הג'יפון המצליח של מיצובישי, הלא הוא האאוטלנדר, עובר בשעה טובה מתיחת פנים. מיצובישי מבטיחה יותר מ-100 חידושיםמאת נועם ריין

אחרי כמה שנים בשוק, בהן נחל הצלחה פושרת בלבד בארה"ב אך הצליח מאוד אצלנו בישראל, עובר מיצובישי אאוטלנדר מתיחת פנים. חשוב להדגיש: הגרסה שהוצגה בתערוכת ניו יורק היא האמריקאית, בעוד אנו צפויים לקבל כאן את המהדורה האירופית של האאוטלנדר - שתהיה שונה מבחינת העיצוב החיצוני. ובכל זאת, ניתן ללמוד ממתיחת הפנים הזו לא מעט בנוגע לעתידו של הג'יפון היפני.

מיצובישי אאוטלנדר
מיצובישי אאוטלנדר 2016. נאה יותר / צילומים: מיצובישי
מיצובישי אאוטלנדר המחודש משפר בראש ובראשונה את עיצוב החזית, כאשר הקווים הרבועים והמשעממים מפנים את מקומם לטובת זוויות קצת יותר מעניינות, עם שפע של כרום נוצץ כמו שאוהבים באמריקה. פנסי החזית קיבלו צורה מעט שונה, ומהצד התעדכנו ספי הדלתות. גם מאחור השתנה מעט עיצוב הפנסים, והשניים גם קיבלו קו תוחם עשוי כרום.

מיצובישי אאוטלנדר

מבפנים השינויים קלים יותר, והם מתמקדים בעיקר בשיפור של איכות החומרים ובעיצוב מחודש של גלגל ההגה. ברשימת האבזור של האמריקאים חלו כמה שינויים, אך קשה להעריך מה מתוכם יגיע לישראל.

עוד טוענת מיצובישי לשיפור ניכר של איכות הנסיעה והפחתה של כמות הרעשים, זאת לאחר ששופרה תיבת ההילוכים ונוספו חומרי בידוד. גם מערכת המתלים קיבלה טיפול במסגרת מתיחת הפנים, ובסך הכל מצהירה היצרנית על יותר מ-100 שינויים שנעשו ברכב.

מיצובישי אאוטלנדר

מחברת "כלמוביל" יבואנית מיצובישי נמסר כי עדיין לא ידוע מתי יתחיל השיווק בישראל של מיצובישי אאוטלנדר המחודש.


לדגמי מיצובישי בישראל - מיצובישי

למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. איפה פגוש קידמי ? (לת)  

נהג,06.04.2015
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים