בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מאזדה 2 סדאן: להיט הליסינג הבאהשקה רביעית של מאזדה בתוך שבוע: היצרנית היפנית חושפת בתאילנד את גרסת הסדאן של מאזדה 2 החדשהמאת נועם ריין

זה היה רק שאלה של זמן עד שמאזדה תציג את גרסת הסדאן של מאזדה 2 הקטנה, אבל צריך להודות שלא ציפינו שזה יקרה כל כך מוקדם. במסגרת תערוכת EXPO בתאילנד נחשפה מאזדה 2 סדאן החדשה - שככל הנראה תגיע גם מהמדינה האסייתית, כמו גם הדור הקודם של ה-2 סדאן. בדור הקודם היו פערי איכות בין גרסת ההאצ'בק לסדאן, וסביר להניח שאלו ישמרו גם בדור החדש.

מאזדה 2 סדאן
מאזדה 2 סדאן החדשה / צילומים: מאזדה
מאזדה 2 סדאן, שלא כמו מרבית המתחרות בסגמנט, עושה רושם של מכונית בהחלט נאה. אמנם העיצוב לא הרמוני וזורם כמו יתר הדגמים של מאזדה, והזנב הגבוה והשמנמן קצת מפריע לרושם הספורטיבי, אבל ביחס למתחרות בקטגוריית המשפחתיות הקטנות מדובר לכל הדעות ברכב מרשים למראה. מאזדה עדיין לא מפרסמת נתונים טכניים, למעט העובדה שה-2 סדאן החדשה תשווק עם מנוע דיזל בנפח 1.5 ליטר - ואנחנו ככל הנראה נקבל אותה עם מנועי הבנזין של מאזדה 2 הקטנה.

מאזדה 2 סדאן

אם נצטרך להמר על המחיר, לא יהיה מופרך להצביע על סכום של 110,000 שקל כמטרה שאליה תצטרך היבואנית להגיע. באשר לרשימת האבזור והפרטים האחרים על הרכב, נצטרך להמתין לתחילת השיווק בישראל בכדי לדעת.


לדגמי מאזדה בישראל - מאזדה
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים