בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

טויוטה משיקה אתר אינטרנט למכירת מכוניות יד שניהיבואנית טויוטה משיקה מיזם חדש למכירת מכוניות טויוטה משומשות באחריות היבואן, שיפעל באמצעות האינטרנטמאת מערכת iCar

יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה לישראל, משיקה את אתר האינטרנט של תכנית "Toyota Select", ובו מוצעים למכירה רכבי טויוטה מבעלות קודמת עם אחריות יבואן. תכניות דומות קיימות גם בנציגויות טויוטה ברחבי העולם.

בניגוד לאתר "Switch" של כלמוביל, התכנית של טויוטה ממוקדת רק ברכבי טויוטה ופועלת בפריסה ארצית של 29 סוכנויות המותג בישראל. במסגרת התכנית, יירכשו ויימכרו רק רכבי טויוטה אשר עומדים בני פחות מ- 7 שנים או עד 150,000 ק"מ בלבד, בעלי היסטוריית טיפולים מלאה ונקיים משעבודים ועיקולים או תאונות משמעותיות.


לטענת היבואנית, המכוניות שיעמדו בקריטריונים הראשוניים יעברו סדרת בדיקות מקיפה הכוללת 155 בדיקות של כל מערכות הרכב, על מנת לוודא תקינות של כלל הרכיבים, הן מבחינה מכאנית והן מבחינה ויזואלית-חיצונית. לאחר סדרת הבדיקות יעבור הרכב תהליך השבחה שיכלול, בין היתר, תיקוני פחחות וצבע, החלפת צמיגים, החלפת בלמים, תיקון והשלמת חלקים פנימיים וטיפולים מכאניים. תהליך ההשבחה ייעודי לכל רכב ויקבע בהתאם למצבו ולתוצאות הבדיקות.

לקוחות שירכשו רכב במסגרת התכנית יהנו מאחריות יבואן למשך שנה או 25 אלף ק"מ (המוקדם מביניהם). לכלי רכב עד 5 שנים או עד 120,000 ק"מ תינתן אחריות מקיפה על כלל הרכיבים, ולכלי רכב בני 5 עד 7 שנים, או כאלו שנסעו עד 150,000 ק"מ, תינתן אחריות הכוללת את מערכות ההנעה. בנוסף, רוכשי רכב במסגרת התכנית יהנו משירות "טויוטה בדרכים 24/7" חינם לכל תקופת האחריות.

בנוסף למכירת המכוניות, יוצעו באתר שני שירותים נוספים: לקוחות אשר בבעלותם טויוטה ומעוניינים למכור את רכבם, יוכלו להזין את פרטי הרכב ולקבל הצעה. כמו כן, לקוחות המחפשים רכב טויוטה מדגם מסוים, אשר אינו קיים במאגר SELECT, יוכלו להזין את בקשתם וצוות האתר יפעל לאיתור הרכב המבוקש במאגר לקוחות טויוטה.רן דנאי, מנכ"ל יוניון מוטורס, ציין: "התכנית מביאה סטנדרט חדש של מקצועיות לשוק הרכב המשומש בישראל. ההתמקדות במותג שלנו בלבד, הפריסה הארצית הרחבה, ביצוע מכלול חסר תקדים של בדיקות ותיקונים בהשקעה רבה, והיקף אחריות היבואן שאנו מעניקים לכל כלי הרכב בתוכנית, מקנים ללקוח שקט נפשי והופכים את חווית הרכישה של רכב מבעלות קודמת לזהה לזו של רכישת רכב חדש".

שירות TOYOTA SELECT יופעל, כאמור, בכל 29 מרכזי טויוטה ברחבי הארץ. במהלך השנה האחרונה הופעל השירות כפיילוט בכ-15 מרכזים, ובתקופה זו נמכרו למעלה מ-1,000 כלי רכב.
ביוניון מוטורס מעריכים כי בשנה הקרובה ימכרו כ-2,000 כלי רכב במסגרת התכנית.


לדגמי טויוטה בישראל - טויוטה
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. חסר קישור לאתר (לת)  

דני,28.05.2015
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים