בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

טויוטה לנד קרוזר 2018 בישראל: המחיר ללא שינוי

טויוטה לנד קרוזר 2018 בישראל: המחיר ללא שינוי


יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל, מתחילה בשיווק הלנד קרוזר המעודכן. העיצוב השתנה ומערכות בטיחות מתקדמות נוספו לגרסה היקרה ביותרמאת רן סגל
 
טויוטה לנד קרוזר מלווה את טויוטה משנת 1951, והוא אחד מרכבי השטח המוכרים והנמכרים בעולם. הוא משווק בלא פחות מ-190 מדינות בעולם (מתוך 195 מדינות מוכרות). מאז הגעתו לישראל בשנת 1997 נמכרו כ-23,000 יחידות, והוא נחשב לאחד מרכבי השטח המבוקשים ביותר בשוק המשומשות. מתיחת הפנים שלו, שמגיעה בימים אלו לישראל, מטפלת בעיקר בתחומי העיצוב - אך לא רק.

טויוטה לנד קרוזר - חזית לילה
 

עיצוב

טויוטה לנד קרוזר החדש עבר עדכון מתבקש לעיצוב החיצוני, שכעת נראה מודרני והרמוני מבעבר. יחד עם שינויי העיצוב, גם האורך גדל ב-6 ס"מ והגרסה הארוכה מגיעה כעת לאורך של 484 ס"מ. יתר המימדים לא השתנו, למעט שיפור של מעלה אחת בזווית הנטישה של הדגם הקצר.
 
עדכון מקיף עבר גם על סביבת הנהג, כאשר הקונסולה המרכזית ולוח המחוונים עברו שינוי מהותי. בלוח המחוונים נוכל למצוא מסך מידע בגודל 4.2 אינץ' והקונוסלה המרכזית עוצבה מחדש. הלנד קרוזר יוצע בישראל ב-6 צבעים שונים; לבן, לבן פנינה, אפור כהה, כסף, כחול ושחור.

טויוטה לנד קרוזר החדש - אחור
 

מנוע וביצועים

בגזרת המנועים, הלנד קרוזר החדש ימשיך להציע את מנוע הטורבו-דיזל בנפח 2.8 ליטר, המספק 177 כ"ס ומומנט של 45.9 קג"מ. המנוע משודך לתיבת הילוכים אוטומטית בעלת 6 יחסי העברה. ההאצה ל-100 קמ"ש אורכת 12.7 שניות והמהירות המירבית עומדת על 175 קמ"ש. צריכת הדלק המוצהרת במסלול משולב עומדת על 13.3 ק"מ לליטר (13.5 ק"מ לליטר בגרסה הקצרה).
 
מנוע הבנזין לא יוצע עוד, זאת מאחר והוא אינו עומד בתקנות זיהום האוויר של האיחוד האירופאי.
 
 

אבזור ובטיחות

כמו בעבר, טויוטה לנד קרוזר ישווק בשלוש רמות גימור. ברמת הגימור TS (זמינה עם 7 מקומות בלבד) נקבל מראות צד מתקפלות חשמלית, מערכת שמע עם 7 רמקולים ומצלמה אחורית בהתקנה מקומית, בקרת אקלים מפוצלת, הנעה ללא מפתח וחישוקי סגסוגת בקוטר 17 אינץ'.

טויוטה לנד קרוזר החדש - דשבורד
 
רמת הגימור Select (גם כן זמינה רק עם 7 מקומות) תוסיף לכך ידיות ומראות בצבע הרכב, פנסי לד קדמיים, פנסי ערפל, מערכת ניקוי פנסים קדמיים, מדרגות צד, מחזיקי כוסות בשורת המושבים השנייה והשלישית, מערכת מולטימדיה מקורית Toyota Touch עם מסך מגע בגודל 8 אינץ' הכולל מצלמה אחורית וקישורית בלוטות', 9 רמקולים, יחידת מיזוג אחורית הכוללת בקרת אקלים נפרדת ומושבים קדמיים עם כוונון חשמלי וחימום.
 
רמת הגימור Luxury (בגרסת 7 מקומות) מוסיפה רשתות אחסון בגב המושבים הקדמיים, חלון שמש חשמלי, ריפודי עור, חימום ואוורור במושבים הקדמיים וחימום בשורה השנייה. בגרסת 5 המושבים של ה-Luxury הארוך ישנה תאורת הלוגן במקום לד, את יחידת המיזוג הנפרדת מאחור מחליפים פתחי אוורור, אין כוונון חשמלי לגובה מושב הנהג ואין רשתות אחסון בגב המושבים.
 
רמת הגימור Limited (זמינה עם 7 מקומות בלבד) מציעה גם חלונות אחוריים מושחרים, תאורה למדרגות הצד, חישוקי סגסוגת 18 אינץ' והגה מתכוונן חשמלי.
 
בתחום הבטיחות, כל רמות הגימור מציעות 7 כריות אוויר, אך רק רמת הגימור הבכירה (Limited) מציעה את חבילת מערכות הבטיחות המתקדמות של טויוטה. זו כוללת התרעת התנגשות ובלימת חירום אוטונומית כולל זיהוי מכוניות והולכי רגל, מעבר אוטומטי לאורות גבוהים, התרעה על סטייה מנתיב, זיהוי תמרורים ובקרת שיוט אדפטיבית. שאר רמות הגימור יסתפקו בהתקנה מקומית של מערכת מובילאיי.

טויוטה לנד קרוזר החדש - שטח
 

יכולות שטח

טויוטה לנד קרוזר החדש ימשיך להציע את המאפיינים המוכרים עם שלדת סולם, מהלך מתלה נהדר, מרווח גחון של 21.5 ס"מ (20.5 בדגם הקצר) וזוויות גישה ונטישה של 31 ו-25 מעלות בהתאמה. מבחינת מערכות העזר כולל הלנדקרוזר הילוך כוח, מערכת בקרת אחיזה המחלקת את המומנט בין הגלגלים, בקרת ירידה במדרון ונעילת דיפרנציאל מרכזי - ללא נעילה לדיפרנציאל האחורי.

טויוטה לנד קרוזר החדש - זווית נטישה גחון גישה
 

טויוטה לנדר קרוזר – מחירים:

טויטה לנד קרוזר Luxury קצר עם 5 מושבים יעלה 299,000
טויטה לנד קרוזר TS ארוך עם 7 מושבים יעלה 319,900
טויטה לנד קרוזר Luxury ארוך 5 מושבים יעלה 349,900
טויטה לנד קרוזר Select ארוך 7 מושבים יעלה 354,900
טויטה לנד קרוזר Luxury ארוך 7 מושבים יעלה 379,900
טויטה לנד קרוזר Limited ארוך 7 מושבים יעלה 399,900
 
 
לדגמי טויוטה בישראל - טויוטה
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. סרטון  לא יהיה מבחן דרכים בסרטון?

יוסף,10.02.2018
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים