בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

הונדה HR-V: מתחרה חדש לניסאן ג'וקבתערוכת פריז תיחשף הגרסה האירופית של הונדה HR-V, ג'יפון קטן שיתחרה בסגמנט הלוהט של ניסאן ג'וק ושברולט טראקסמאת נועם ריין

לפני בערך שנה הציגה הונדה רכב פנאי קטן תחת השם "ווזל" (Vezel), שמבוסס על הפלטפורמה החדשה של הונדה ג'אז. כעת נחשף הדגם בגרסה האירופאית שלו תחת השם הונדה HR-V, וזו גם תהיה הגרסה שבה הוא ישווק בישראל - ככל הנראה במחצית הראשונה של 2015.

הונדה HR-V
הונדה HRV. מתחרה מעניין בסגמנט הג'יפונים הקטנים / צילומים: יצרן
הונדה HR-V מציג עיצוב ספורטיבי דמוי-קופה, אך למרות העיצוב הדרמטי בהונדה מבטיחים שהוא יהיה אחד מהרכבים המרווחים בקבוצה. להזכירכם, מדובר בקטגוריה שבה המרווח הפנימי הוא נקודת תורפה משמעותית של מרבית הרכבים. מיכל הדלק של הונדה HR-V ממוקם במרכז הרכב על הרצפה, מה שאמור לאפשר הזזה של המושבים לאחור לשם הגדלת המרחב הפנימי.

מעבר לזה הונדה לא מפרסמת נתונים נוספים על ה-HR-V החדש, אך נראה שלא יהיו הבדלים משמעותיים בינו לבין הווזל והדגם האמריקאי של ה-HR-V. המימדים יהיו גדולים ביחס למתחרים הישירים, עם אורך של 429.5 ס"מ, רוחב של 177 ס"מ וגובה של 160.5 ס"מ. בהיצע המנועים אנו צפויים לפגוש במנועי בנזין בנפח 1.5 ליטר עם הספק של 131 כ"ס, וגם ביחידה היברידית בנפח דומה.

מחברת "מאיר", יבואנית הונדה לישראל, נמסר ל-iCar כי הונדה HRV החדשה תגיע לישראל ברבעון השלישי של 2015.


לדגמי הונדה בישראל - הונדה
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. רק הגובה קובע!  160 ס"מ זה גובה גבולי. ל-2008 יש 155 ולכן לא מצליח...

אביקו טראקס ,14.09.2014
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים