בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

הונדה סיוויק האצ'בק החדשה מגיעה לג'נבה ומביאה חברותהדור החדש של הונדה סיוויק האצ'בק צפוי להיחשף בתערוכת ג'נבה והונדה מנצלת את ההזדמנות להציג עוד כמה דגמים וגרסאותמאת פבל צ'רניצקי

הדור החדש של הונדה סיוויק האצ'בק צפוי לעשות את הופעת הבכורה שלו בתערוכת ג'נבה שתיפתח בתחילת מרץ הקרוב, מספר חודשים אחרי חשיפת דגם הסדאן האמריקאי. הונדה גם מנצלת את ההזדמנות הזו כדי לספר לנו על דגמים אחרים וגרסאות חדשות שהיא תציג בתערוכה.

הונדה בוחרת שלא לספק יותר מדי מידע על הסיוויק החדשה, ומסתפקת באמירה כי שיווקו של הדגם החדש יחל בתחילת 2017 וכי הוא - כמו קודמו - יורכב במפעל החברה באנגליה. מעבר לכך הונדה שומרת על שפתיים חתומות ומפרסמת רק טיזר קטן של האחוריים של הסיוויק החדשה. אבל היות ודגם הסדאן כבר הוצג, כנראה שלא יהיו כאן שינויים מרעישים כלשהם, לפחות לא בצד העיצוב החיצוני - כפי שאפשר לראות בבירור מהתמונה, העיצוב הפנימי ויחידות ההנעה.

הונדה סיוויק 2016
הונדה סיוויק האצ'בק (שמאל) וסדאן (ימין). לפחות מאחור, לא נראים שינויים מרעישים

הסיוויק סדאן האמריקאית עושה שימוש בשני מנועים - 2.0 ליטר אטמוספרי עם 158 כ"ס ו-1.5 ליטר טורבו עם 174 כ"ס. היצרנית כאמור אינה מפרטת באשר להיצע המנועים שתקבל ההאצ'בק, אך קשה להאמין שהוא יהיה שונה מהותית.

הונדה סיוויק סדאן 2016
הונדה סיוויק סדאן 2016. אולי גם מלפנים יהיה דמיון

לצד הסיוויק, תציג הונדה את ה-NSX החדשה, דור שני למכונית הספורט שהיחידה הראשונה ממנה, מספר שלדה 001, נמכרה לאחרונה במכירה פומבית תמורת 1.2 מיליון דולר. כמו כן, תעמוד על הבמה גם הונדה קלאריטי, מכונית המימן שתעשה בכורה אירופאית וגם תחל להימכר ביבשת הישנה בחודשים שיגיעו לאחר התערוכה.

הונדה NSX
הונדה NSX. גם תגיע ותעשה שמח

לבסוף, תוצג הונדה ג'אז "קינליט" (Keenlight) קונספט, שהיא גרסה מיוחדת של הג'אז שמציעה שפע אפשרויות התאמה אישית בדמות צבעים ייחודיים, מדבקות חיצוניות ושילובי צבעים ותבניות בתוך תא הנוסעים.


לדגמי הונדה בישראל - הונדה
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים