בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

הונדה ג'אז החדשה נחשפהאחרי ה-HR-V, נחשפת גם הונדה ג'אז החדשה בגרסה האירופאית שלה. מה ההבדלים לעומת הדגם הנוכחי?מאת נועם ריין

בתערוכת פריז הקרובה תציג הונדה את הגרסה האירופאית של הונדה ג'אז החדשה, לאחר שכבר נחשפו בחודשים החולפים גרסאות של הג'אז לשווקים בארה"ב ויפן. הג'אז החדשה תהיה מעט יותר עגלגלה, עם שמשה קדמית גדולה בשיפוע מתון יחסית, גג קמור וזנב מעט יותר מעוצב מבעבר. קו מתניים אלכסוני וספויילר אחורי ינסו להקנות לה מראה מעט יותר דינאמי.


הונדה ג'אז החדשה תהיה ארוכה בס"מ וחצי יותר מהדגם הנוכחי, ובסיס הגלגלים יוארך ב-3 ס"מ ויעמוד על 253 ס"מ בסך הכל. היצרנית היפנית מבטיחה מרווח פנימי משופר בזכות הצמיחה במימדים, וגם בגלל מעבר לשימוש במיכל דלק שממוקם בתחתית הרכב במקום המקום הרגיל שלו. המושבים האחוריים יהיו בתצורת קיפול ייחודית, כמו בהונדה סיוויק.

הונדה ג'אז החדשה תשווק עם מנוע בנזין בנפח 1.3 ליטר, שזכה לתיאור היומרני:Earth Dreams Technology. נתוני ביצועים ותצרוכת דלק עדיין לא פורסמו, אך כבר ידוע כי הג'אז תשווק עם תיבת 6 הילוכים ידנית או עם תיבת הילוכים רציפה. סביר מאוד להניח שתהיה גם גרסה היברידית בהמשך. הונדה מציינת כי גם מערכת המתלים הוחלפה בג'אז החדשה לטובת שיפור נוחות הנסיעה.
בכך מצטרפת הונדה ג'אז לשורה של מכוניות סופר מיני חדשות שיוצגו בתערוכת פריז, ובהן סקודה פאביה, יונדאי i20 ואופל קורסה.

מחברת "מאיר", יבואנית הונדה לישראל, נמסר ל-iCar כי הונדה ג'אז החדשה תגיע לישראל ברבעון השלישי של 2015.


לדגמי הונדה בישראל - הונדה
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים