בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

הונדה אינסייט המחודשת הגיעה לישראללאחר שהוצגה בתערוכת ז'נבה, הגיעה לישראל הגרסה מתוחת הפנים של הונדה אינסייט. רשימת האבזור התרחבה, וגם המחיר עלהמאת נועם ריין

בשנים שחלפו מאז הגיעה הונדה אינסייט לישראל, היא זכתה להצלחה בעיקר בציי הרכב. אלו נהנו מצריכת דלק נמוכה ומהטבת המס שמקבל רכב היברידי, שכוללת הנחה של כ-530 שקל בחודש בשווי השימוש – מה שלמעשה מקזז את מחיר הרכישה הגבוה ומפחית את שווי השימוש לסכום נמוך יותר משל משפחתית רגילה. הלקוחות הפרטיים רכשו אף הם את המכונית, אך עבורם הייתה האינסייט בעיקר פתרון למחירי הדלק, שכן המכונית הציגה תא נוסעים פשוט וזול יותר משל מרבית המשפחתיות ולא עמדה בשורה אחת עם האיכות הכוללת של המכוניות המובילות בשוק.


הונדה אינסייט המחודשת. שינויים חיצוניים קלים / צילומים: יצרן

מתיחת הפנים שעברה הונדה אינסייט אמורה לשפר את המצב. האינסייט המחודשת זכתה לעיצוב חיצוני מחודש ולגימור משודרג בתא הנוסעים, יחד עם הרחבה של רשימת האבזור שכוללת כעת בקרת שיוט, חיבורי USB וציפויי עור לגלגל ההגה ולידית ההילוכים. לצד חידושים אלו מציגה האינסייט גם שיפור במבנה האווירודינאמי של הרכב ובתוכנת ניהול המנוע, אשר משפרים את צריכת הדלק לכדי 24.3 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת (לעומת 21.8 בדגם היוצא). מחירה של הונדה אינסייט עלה ב-2,000 שקלים, וכעת הוא עומד על 134,900 שקל. השיווק של הדגם המחודש נפתח בימים אלו.

 

לדגמי הונדה בישראל - הונדה

למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. הכניסה למושב האחורי ממש לא נוח   הנסיעה במושב האחורי מאד לא נוח אין מקום לרגליים, ...

אביגיל,17.07.2013
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים