דאצ'יה מחדשת ארבעה דגמיםדאצ'יה תגיע לפריז עם מתיחות פנים לסנדרו, סטפוויי, לוגאן ולוגאן MCVמאת פבל צ'רניצקי

דאצ'יה הגיעה לישראל לפני קצת יותר משנה וחצי, אבל ליין הדגמים שלה וותיק יותר ורוב הדגמים כבר חצו את גיל שלוש השנים. אי לכך, החליטה דאצ'יה שהגיע הזמן לרענן את ליין הדגמים שלהם וכרגע היא עושה את הצעד הראשון, עם חידוש של הדגמים המבוססים על דאצ'יה סנדרו.

דאצ'יה 2017

הדגמים המחודשים כוללים את דאצ'יה סנדרו, סנדרו סטפוויי, לוגאן ולוגאן MCV סטיישן, והיצרנית תציג את ארבעתם - וגם גרסה אבזור חדשה של הדאסטר ואולי עוד דגמים - בתערוכת פריז שתיפתח בסוף החודש.

 
בגזרת העיצוב, מקבלים כל ארבעת הדגמים חזית משופצת, עם נורות לד לתאורת יום שמסודרות בארבעה מרובעים ומובילות את ה"חזית המשפחתית" החדשה של היצרנית. גם הגריל מקבל ארבעה מרובעי כרום המסודרים בשורות ומחליפים את פסי הכרום, בעיצוב זהה לזה המופיע בדאסטר.

דאצ'יה סנדרו סטפוויי 2017

דאצ'יה פרסמה רק תמונת חזית של המכוניות, כך שאי אפשר לדעת באמת אילו שינויים עברו תאי הנוסעים או האחוריים של המכוניות. אולם היא טוענת כי הפנסים האחוריים גם עוצבו מחדש ומציגים את חתימת "ארבעה המלבנים".

בתוך הרכבים דאצ'יה טוענת כי שופרו החומרים והנדסת האנוש, וכי בוצעו שינויים לאבזור, ולתאי האחסון.

דאצ'יה לוגאן 2017

דאצ'יה תחשוף את הדגמים המחודשים של הסנדרו, הסנדרו סטפוויי, הלוגאן והלוגאן MCV ב-29 לספטמבר ותציג אותם לראווה על בימת תערוכת פריז. 

לדגמי דאצ'יה בישראל - דאצ'יה

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים