דאצ'יה דאסטר החדש בישראל: מ-90,000 שקל

דאצ'יה דאסטר החדש בישראל: מ-90,000 שקל


קרסו מוטורס, יבואנית דאצ'יה בישראל, השיקה היום את הדור החדש של רכב הפנאי דאצ'יה דאסטר. מחיר הכניסה נותר זהה, גרסת ה-4X4 עולה 120,000 שקלמאת יתיר דוידוביץ ורן סגל
 
בחודש ספטמבר 2017 הושק בעולם דאצ'יה דאסטר בדור השני שלו, וכעת הוא מגיע לישראל. הדאסטר מתחרה בקטגוריית רכבי הפנאי הקומפקטיים, אך הוא ממותג כ"לואו-קוסט" ומחירו נמוך משאר המתחרים שמציעים מימדים דומים. הדאסטר החדש מציג עיצוב עדכני ונאה יותר, שיפור באיכות החומרים וגם עשה התקדמות בתחומי נוחות הנסיעה ובידוד הרעשים. בהמשך נפרסם גם רשמים מתוך הנהיגה הראשונה.
 
מחיר הכניסה נותר זהה ועומד על 89,990 שקל, אך הפעם מדובר ברמת הגימור "לוריאט", בניגוד לרמת הגימור הבסיסית "אמביאנס" שהייתה בעבר. גרסת הדיזל הבסיסית "לוריאט" התייקרה ב-5,000 שקל (לדגם האוטומטי) וכך גם גרסת הדיזל הבכירה "פרסטיז'" שהתייקרה ב-4,500 שקל.

דאציה דאסטר החדש
 

עיצוב ומימדים

הדאסטר החדש ארוך ב-2.5 ס"מ מהדור הקודם ואורכו עומד על 434 ס"מ, הוא צר ב-2.2 ס"מ ורוחבו עומד על 180 ס"מ. אורך בסיס הגלגלים נותר זהה ועומד על 267.4 ס"מ. מרווח הגחון נותר גם הוא זהה ועומד על 21 ס"מ, וזוויות הגישה והנטישה עומדות על 30 ו-33 מעלות (בהתאמה).
 
מבחינת עיצוב הדאסטר החדש נראה מודרני יותר, עם קווי עיצוב אנכיים היוצרים מראה קשוח ובנוסף גם החישוקים הקלים קיבלו עיצוב חדש ואופנתי יותר. עדכון משמעותי הוא בתא הנוסעים, החל מאיכות החומרים ששופרה ועד שינויי עיצוב שונים כמו בלוח המחוונים ובפתחי המיזוג.
 

יחידות הנעה

דאצ'יה דאסטר החדש משווק עם אותם סוגי מנועים ויחידות הנעה כמו בדגם היוצא. מדובר במנוע טורבו-בנזין בנפח 1.2 ליטר המספק 125 כ"ס ומשודך לתיבה ידנית בעלת 6 הילוכים ובמנוע טורבו-דיזל בנפח 1.5 ליטר המספק 109 כ"ס ומשודך לתיבה ידנית או רובוטית כפולת מצמדים, שתיהן בעלות 6 הילוכים. לדאסטר אפשרות להנעה קדמית או כפולה (בדיזל הידנית בלבד), כאשר בגרסאות כפולות ההנעה ישנה גם בקרת זחילה במדרון.

דאציה דאסטר החדש
 

2 רמות גימור

הדאסטר החדש ישווק בשתי רמות, Laureate ו-Prestige, בעוד רמת הגימור הנמוכה ביותר - Ambiance לא תשווק בשלב זה. ברמת הגימור Laureate נקבל מערכת מולטימדיה וניווט בגודל 7 אינץ' עם שקעי AUX ו-USB, ארבעה חלונות חשמליים, בקרת שיוט עם מגביל מהירות, חיישני אורות, הגה מצופה עור, חישוקי פלדה בגודל 16 אינץ'. בתחום הבטיחות נקבל 6 כריות אוויר, חיישני חניה אחוריים, מצלמת רוורס ומערכת Movon בהתקנה מקומית.
 
רמת הגימור Prestige תוסיף על כך גם בקרת אקלים, כניסה והנעה ללא מפתח, חישוקים קלים בגודל 17 אינץ', מראות צד ולוחות גחון קדמי ואחורי בגימור כרום. בתחום הבטיחות נקבל בנוסף גם מצלמות היקפיות ומערכת התרעת רכב בשטח מת.

דאציה דאסטר החדש
 

דאצ'יה דאסטר – מחירים:

דאצ'יה דאסטר טורבו-בנזין 1.2 ליטר ידני Laureate תעלה 89,990 שקל
דאצ'יה דאסטר טורבו-דיזל 1.5 ליטר אוטומטי Laureate תעלה 104,990 שקל
דאצ'יה דאסטר טורבו-דיזל 1.5 ליטר אוטומטי Prestige תעלה 111,990 שקל
דאצ'יה דאסטר טורבו-דיזל 1.5 ליטר ידני Laureate (הנעה כפולה) תעלה 119,990 שקל


לדגמי דאצ'יה בישראל – דאצ'יה
 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים