בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

בקרוב בישראל: דגמים חדשים של קיה פורטה וקיה סידקיה פורטה החדשה נחשפה בתערוכת לוס אנג'לס,ותגיע לישראל במהלך 2013 יחד עם קיה סיד חדשה - ויש גם גרסה ספורטיביתמאת יתיר דוידוביץ

קיה פורטה החדשה, שמוצגת בימים אלו בתערוכת לוס אנג'לס, צפויה לנחות בישראל בקרוב. הפורטה החדשה תציע מרווח מעט יותר טוב לנוסעים בזכות שלושה סנטימטרים נוספים לאורך (456 ס"מ) וחמישה ס"מ שנוספו לבסיס הגלגלים (270 ס"מ, זהה ליונדאי i35). הפורטה תנחת בישראל עם מנוע בנזין בנפח 1,600 סמ"ק המספק 130 כוחות סוס. מעבר לשינויים במימדים גם הפורטה, בדומה לכל רכבי קיה, זכתה לעיצוב מבית מעצב הבית של החברה, פיטר שרייר. העיצוב העדכני אגרסיבי ומוחצן וממשיך את אותו הקו של שאר מכוניות המותג - ויש שיטענו שהוא שואב השראה מגרסת הסדאן של פורד פוקוס.


קיה פורטה / צילומים: יצרן

בשורה נוספת שיוצאת מטלקאר, יבואנית קיה לישראל, היא הגעתה הצפויה של קיה סיד החדשה באיחור ניכר לעומת אירופה. בניגוד לפורטה שרק הוצגה, הסיד כבר נמכרת מזה כחצי שנה ברחבי העולם, אך היא לא הגיעה עד עתה בגלל בעיות תמחור. הסיד החדשה צפויה לכלול את אותו המנוע של קיה פורטה. מי שמעוניין בקיה אך עם יותר פלפל ישמח לשמוע שגרסת שלוש הדלתות של הסיד, קיה פרוסיד, צפויה להיות חזקה משמעותית מהקודמת ולהתחרות בגרסת הטורבו של יונדאי ולוסטר ובפולקסווגן שירוקו.


קיה סיד. מוטב מאוחר מאף פעם

גדי שניידר, מנהל הפיתוח העסקי של טלקאר, אומר כי "עד סוף החציון הראשון של השנה הבאה תגיע לישראל הסיד החדשה. הדגם יגיע לישראל ככל הנראה בתצורת חמש דלתות וסטיישן, המנועים יהיו בנזין ודיזל ותיבות ההילוכים יהיו רובוטיות כפולות מצמדים (בגרסאות הבנזין) ואוטומטיות עם 6 הילוכים (בגרסאות הדיזל). כמו כן נבחנת אפשרות ייבוא גרסאות ידניות של הסיד, גרסאות שלוש דלתות וכאלה עם מנועי טורבו".

לדגמי קיה בישראל - קיה

למאמר זה התפרסמו 2 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. הכל עניין של מחיר אטרקטיבי  מחיר טוב יקפיץ המחירות. מחיר חזירי ישאיר את המכוני...

מגריזו דני,04.12.2012

2. בבה  לא רק מחיר הוא פקטור - גם אמינות ובטיחות חשובים לא...

ל 1 ,04.12.2012
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים