בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

אסטון מרטין ונטאג': עכשיו בגרסת רודסטר

אסטון מרטין ונטאג': עכשיו בגרסת רודסטר


אסטון מרטין חשפה את הגרסה הפתוחה של מכונית הספורט הקטנה בהיצע הדגמים. אלינו היא תגיע בסוף השנהמאת רן סגל
 
לאחר "בצורת" של 12 שנים, בנובמבר 2017 הציגה אסטון מרטין את הדור השני של הונטאג' - מכונית הספורט האקזוטית והקטנה בהיצע. כעת, שנתיים לאחר חשיפת הדור השני, מציגה יצרנית רכבי הספורט הבריטית את גרסת הקבריולה – ונטאג' רודסטר.

אסטון מרטין ונטאג רודסטר
 
לונטאג' רודסטר מנוע V8 בנפח 4.0 ליטרים המספק 510 כ"ס ונתון מומנט מירבי של 69.8 קג"מ הזמינים מ-2,000 סל"ד. המנוע משודך לתיבה אוטמטית בעלת 8 הילוכים וכאופציה תוכלו להזמין תיבה ידנית בעלת 7 הילוכים.
 
 
מידותיה החיצוניות של הרודסטר זהות לאלו של הקופה, אך המשקל צמח ב-98 ק"ג (בעקבות חיזוקים נדרשים לשלדה). את ההאצה ל-100 קמ"ש היא מסיימת ב-3.8 שניות, רק 2 עשיריות השניה יותר מגרסת הקופה.
 
לעומת דגמי ספורט רבים בהם המהירות המקסימלית מוגבלת אלקטרונית ל-250 קמ"ש, בונטאג' רודסטר בעלת גג הבד המהירות המקסימלית עומדת על 306 קמ"ש (8 קמ"ש פחות מהקופה). צריכת הדלק המשולבת עומדת על 8.6 ק"מ לליטר (9.5 ק"מ לליטר בקופה). גם שאר המפרט הטכני נותר זהה וכולל דיפרנציאל אלקטרוני אחורי מוגבל החלקה, מתלים אדפטיביים ומערכת חלוקת מומנט וקטורית.

אסטון מרטין ונטאג רודסטר
 
רשימת האבזור התקני ארוכה וכוללת בין היתר תאורת לד מלאה, מושבי ספורט חשמליים בריפוד עור ואלקנטרה, כניסה והנעה ללא מפתח, חיישני חנייה היקפיים ומצלמות היקפיות, חניה אוטומטית, מסך מולטימדיה בגודל 8 אינץ' וחישוקים בגודל 20 אינץ' ועוד. הגג כדרך אגב, נפתח ונסגר בפחות מ-7 שניות. אבזור הבטיחות כולל מערכת התרעת רכב בשטח מת בלבד.

אסטון מרטין ונטאג רודסטר
 
היבואנים תומר דותן ומאיר אוחיון מסרו כי אסטון מרטין ונטאג' רודסטר צפויה להגיע לישראל ברבעון השלישי של שנת 2020.
 
 
לדגמי אסטון מרטין בישראל – אסטון מרטין
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים