אלפא ג'ולייטה תלתן ירוק - עכשיו גם אוטומטיתמתיחת הפנים של אלפא רומיאו ג'ולייטה מגיעה גם לגרסת התלתן ירוק הספורטיבית. 240 כ"ס יעברו הפעם לגלגלים דרך תיבה אוטומטיתמאת נועם ריין

עוד קצת כוח, עם דוושה אחת פחות. אלפא רומיאו ג'ולייטה, שהגיעה לישראל לאחרונה אחרי מתיחת פנים קלה, מגיעה עכשיו גם עם סדרת חידושים גם בגרסת התלתן ירוק הספורטיבית. אלפא רומיאו ג'ולייטה תלתן ירוק - באיטלקית זה נשמע יותר טוב, תנסו את זה עם מבטא (Quadrifoglio Verde) - תוצע עם אותו מנוע, בנפח 1.75 ליטר עם מגדש טורבו, כאשר ההספק עלה מ-235 ל-240 כ"ס.

התאוצה מ-0 ל-100 קמ"ש אורכת כעת 6 שניות בדיוק, בדרך למהירות סופית של 240 קמ"ש. כדי לצמצם תת היגוי עם כל הכוח הזה, מצוידת התלתן ירוק בדיפרנציאל אלקטרוני מוגבל החלקה. תיבת ההילוכים, שעד כה היתה ידנית בלבד, הופכת לאוטומטית - כלומר, רובוטית כפולת מצמדים, TCT בשפתה של אלפא. התיבה כוללת גם שליטה מההגה, וכדי למקסם את התאוצות ישנה מערכת "בקרת שיגור".

אלפא רומיאו ג'ולייטה
הביצועים הספורטיביים נתמכים על ידי פריטי עיצוב אופייניים כמו צמד אגזוזים מאחור, בלמי "ברמבו" עם קאליפרים אדומים, גימור אפור כהה לגריל הקדמי, חלונות כהים מאחור, חצאיות צד, הגה עם תחתית שטוחה ותיפור לבן או אדום, דוושות אלומיניום ועוד. ברשימת האבזור ניתן למצוא כעת את מערכת ה-Uconnect עם מסך מגע קטן ומצלמת רוורס, בקרת אקלים מפוצלת עם פתחי מיזוג מאחור, חיישני חניה קדמיים ואחוריים, חיישני גשם ותאורה, מראה נגד סנוור ועוד. המחיר יעמוד על 219,900 שקל.

אלפא רומיאו ג'ולייטה תלתן ירוק

ניר בן שלמה, מנהל חטיבת הרכבים הפרטיים בסמל"ת: "אלפא רומיאו העולמית עוברת שלב קדימה ומתחילה להוציא לפועל את השינוי המיוחל במותג לקראת הרחבת מגוון הדגמים שישלבו טכנולוגיה מתקדמת ותוך שמירה על ערכי המותג החשובים כל כך. גרסת התלתן ירוק היא סנונית ראשונה בתהליך זה ומייצגת מפגש בין המסורת הספורטיבית של אלפא רומיאו לאבולוציית המותג. אני בטוח שעם מחיר פתיחה אטרקטיבי של 219,900 שקל אלפא ג'ולייטה תלתן ירוק תהווה אלטרנטיבה ראויה ללקוחות גולף GTI ודגמי הספורט של אודי וב.מ.וו. צפי המכירות השנתי לדגם זה עומד על למעלה מ-100 רכבים".

לדגמי אלפא רומיאו בישראל - אלפא רומיאו

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים