בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

אודי S1 תוצג בתערוכת ז'נבהחמה מהתנור: אודי תציג בתערוכת ז'נבה את ה-S1, גרסת הספורט הלוהטת של ה-A1. אצלנו בהמשך השנה
מאת נועם ריין

האם נפתח מירוץ חימוש נוסף בין יצרניות היוקרה? בתערוכת ז'נבה שתיפתח בחודש הבא תציג אודי את ה-S1, גרסת ספורט עצבנית ל-A1 - עם נתונים יוצאי דופן ביחס למכוניות ספורט המבוססות על פלטפורמת סופר-מיני. ראשית, אודי S1 תצויד בהנעה לכל הגלגלים - קוואטרו, בשפתה של אודי - מה שמבטיח אחיזת כביש גבוהה. שנית, מדובר בביצועים מרשימים בכל קנה מידה. כמה מרשימים?

אודי S1
אודי S1. פצצת אנרגיה צהובה / צילומים: יצרן
אודי S1 תצויד במנוע 2.0 ליטר טורבו, עם הספק של 231 כ"ס ומומנט של 37.7 קג"מ. נתונים אלו, בשילוב עם תיבת 6 הילוכים ידנית, מספיקים לאודי הקטנה כדי להאיץ ל-100 קמ"ש בתוך 5.8 שניות (ועשירית אחת יותר בגרסת הספורטבק). המהירות המירבית, כמקובל, מוגבלת אלקטרונית ל-250 קמ"ש. ואחרי כל זה, אודי S1 היא עדיין מכונית קטנה - מה שמתבטא בצריכת הדלק, שעומדת על 17.1 קילומטרים מרשימים לכל ליטר.

אודי S1

המפרט הספורטיבי של אודי S1 כולל גם מעבר לשימוש במתלה אחורי רב חיבורי, בלמים מוגדלים, חישוקי "17 (עם אופציה ל-"18) וכמובן הקשחות במקומות הנכונים ואינספור פריטי עיצוב קרביים. המחיר באנגליה יעמוד על 25 אלף יורו, שאצלנו עשויים להיות מתורגמים לפלוס מינוס רבע מיליון שקל. הרכב צפוי להגיע לישראל במהלך השנה הקרובה.


לדגמי אודי בישראל - אודי
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים