ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים
הרשמה לניוזלטר
לקבלת דיוור בנושא רכב, כתבות חדשות, המלצות וטיפים.
תיאום נסיעת מבחן

חוות דעת - פורד פוקוס סטיישן

השם הרשמי הוא פורד פוקוס טורר (Tourer). הכינוי החדש של גרסת הסטיישן נועד על מנת להתנער מתדמית הסטיישן – "לא עוד אסוציאציות על ארגז כלים וסולם". הדור הקודם של פורד פוקוס סטיישן הגיע לארץ רק בשנת 2009, אבל הצליח לחולל מהפכה בזמן קצר: בשנה אחת נמכרו יותר פורד פוקוס סטיישן מכל מכוניות הסטיישן שנמכרו בארץ בשנה שלפניה. הדור החדש של פורד פוקוס סטיישן מכוון גבוה ומציב במרכז הכוונת את יונדאי i30 סטיישן CW. עם מנועים חזקים וחסכוניים ותיבות הילוכים מתקדמות, נראה שיש לפוקוס את הכלים להצליח. וכאשר לוקחים בחשבון את תא המטען הקטן של גרסאות ההאצ'בק והסדאן של הפוקוס, ומבחינים בכך שהמחיר זהה – למה לא ללכת מלכתחילה על סטיישן?
בשורה התחתונה: טורר, סטיישן, מה זה משנה. אם אתם בעלי משפחה, זו הגרסה הנכונה של פורד פוקוס עבורכם. 

מידע נוסף

בטיחות פורד פוקוס סטיישן

פורד פוקוס סטיישן מצוידת ב-6 כריות אוויר, מערכת עזר לזינוק בעליה (בגרסאות עם התיבה הרובוטית) וביתר מערכות העזר המקובלות. פורד פוקוס זכתה בציון של 5 כוכבים במבחן הריסוק הפומבי של איגוד EuroNCAP. הגרסה שנבחנה היא ההאצ'בק.

מידע כללי אודות פורד פוקוס סטיישן

זהו הדור השלישי של פורד פוקוס סטיישן, אשר הושק בשנת 2011. הדור הראשון הושק בעולם בשנת 1998, והדור השני נחשף לראשונה בשנת 2004. גרסת הסטיישן של הדור השני שווקה בישראל בין השנים 2009-2011.

קטגוריה: תתי קטגוריות:

גרסאות ומחירים - פורד פוקוס סטיישן
השוואת מכוניות

תיאום נסיעת מבחן
הוסף

כתבות ומבחני רכב - פורד פוקוס סטיישן

רכבים מתחרים לפורד פוקוס סטיישןרכבים נוספים לפי תקציב

  דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר מבצע צור קשר
קבל הצעות לרכבים המסומנים