תיאום נסיעת מבחן

חוות דעת - אופל אסטרה

קבלו את מכונית השנה האירופאית לשנת 2016 - אופל אסטרה. הדור הנוכחי עובר לשימוש בפלטפורמה חדשה, שקטנה מזו ששימשה את הדור הקודם, אבל למרות הממדים הקטנים יותר, היא לא פחות מרווחת, והיצרנית אפילו מתגאה כי היא הוסיפה 35 מ"מ למרווח הברכיים במושב האחורי. שינוי גדול נוסף נעשה בתא הנוסעים, שם מקבלת אופל אסטרה עיצוב נקי ונעים הרבה יותר, עם מערכת מולטימדיה מתקדמת ועם מעט מאוד כפתורים ביחס לדגם היוצא. האבזור סביר לקטגוריה בגרסת הכניסה וטוב מאוד בגרסה הבכירה, שמקבלת גם מספר לא מבוטל של מערכות בטיחות אקטיביות. יחידת ההנעה של האסטרה עברה את השינוי הקטן ביותר. עדיין מדובר במנוע ה-1.4 ליטר טורבו בנזין, אך הוא עבר מספר שינויים והוא מפיק באסטרה הזו 150 כ"ס תיבת ההילוכים היא עדיין אוטומטית עם שישה הילוכים.
בשורה התחתונה: אופל אסטרה היא אבולוציה של המתכון המוכר והטוב
מידע נוסף

בטיחות אופל אסטרה

אופל אסטרה מצוידת ב-6 כריות אוויר, במערכת בקרת יציבות אלקטרונית וחיישן לחץ אוויר בצמיגים. חלק מהגרסאות מקבלות גם מערך בטיחות אקטיבית. המכונית זכתה בציון של 5 כוכבים מתוך 5 במבחן הריסוק של EuroNCAP.

מידע כללי אודות אופל אסטרה

הדור החמישי של אופל אסטרה הוצג בשנת 2015 וזכה באותה שנה בתואר "מכונית השנה האירופאית 2016". היא הגיעה לישראל באפריל 2016.  

קטגוריה: רכב משפחתי תתי קטגוריות: משפחתיות האצ'בק

גרסאות ומחירים - אופל אסטרה
השוואת מכוניות

תיאום נסיעת מבחן
 
אופל אסטרה ‏ 1.4 טורבו-בנזין אוטו' Enjoy
131,900 שקל
 
אופל אסטרה ‏ 1.4 טורבו-בנזין אוטו' Enjoy Plus
134,900 שקל
הוסף

כתבות ומבחני רכב - אופל אסטרה

רכבים מתחרים לאופל אסטרהרכבים נוספים לפי תקציב

  דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר מבצע צור קשר
קבל הצעות לרכבים המסומנים
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים