ליסינג מימוני לעסקים

ליסינג לעסקים זה לא רק לחברות היי-טק גדולות

בעל עסק? חושב על עסקת ליסינג מימוני או תפעולי?

כאן תוכל לקבל ריכוז של ההצעות המשתלמות ביותר.
לקבלת מידע, תנאי תשלום ועוד - יש למלא את הטופס

 
* יצרן מבוקש
* דגם מבוקש
* מעוניין ב -
* שם מלא
* דוא"ל
* טלפון
* אזור מגורים
הערות / בקשות
* שדה חובה


זכרו, עסקת ליסינג מימוני נערכת במקרים רבים מול הבנקים, חברות המימון והיבואנים – ולאו דווקא מול חברות הליסינג
ליסינג מימוני לעסקים מתאים לציי רכב קטנים - אך עלול להכביד על התפעול של צי רכבים גדול

אינדקס עסקים בנושא ליסינג מימוני לעסקים

אלבר פריים ליס ליס פור יו


ליסינג מימוני לעסקים


מנסים לצמצם בעלויות הליסינג? ליסינג מימוני לעסקים מאפשר חסכון בהוצאות השוטפות תוך שמירה על רשת הביטחון של הליסינג
 
כשאומרים "ליסינג לעסקים" מתכוונים בדרך כלל לציי רכב עצומים של חברות היי-טק גדולות, ולחניוני ענק בהם חונות בצפיפות מאות טויוטות אפורות. אך במקביל לכל אלה קיימים שחקנים נוספים בקהל לקוחות הליסינג: העסקים הקטנים. לא תמיד מעוניינים לקוחות אלה בפינוקים היקרים של הליסינג התפעולי. הם מחזיקים בצי רכב קטן של מכוניות בודדות, אינם רוכשים רכב חדש במזומן היישר מהיבואן – שכן צעד כזה יחייב אותם להוצאה גדולה וחד פעמית, יפגע במאזן ההוצאות של החברה ויקשה עליה לחזות את הערך של נכסיה. זאת כיוון שמחיר המכוניות בשוק המשומשות משתנה באופן תדיר. המגמה בשוק היא של בעלי עסקים קטנים הפונים אל חברות הליסינג, וקונים את המכוניות בעסקת תשלומים ארוכת טווח.

ליסינג מימוני לעסקים – למי הוא מתאים?


בשונה מהחברות הגדולות, הבונות את ציי הרכב שלהן בעסקאות ליסינג תפעולי (אשר כוללת תשלום נוסף בגין סל שירותים הכולל ביטוחים, טיפולים ואחזקה), יותר ויותר עסקים קטנים בוחרים לחסוך בהוצאות על ידי רכישת מכוניות בעסקת ליסינג מימוני. עסקים אלו, המחזיקים בצי מכוניות קטן, מסוגלים לטפל במכוניות בכוחות עצמם גם מבלי להקצות לכך כח אדם ייעודי. הליסינג המימוני ישמור את צי הרכב צעיר, כיוון שכלי הרכב מוחלפים כל 3 שנים. מכוניות חדשות זקוקות למעט טיפולים ותיקונים באופן יחסי, ובשנה הראשונה הם כלל אין צורך במבחן רישוי שנתי. הוצאות האחזקה אינן מכבידות על תקציב העסק, וגם הטרחה שבאחזקת המכוניות לא גוזלת זמן רב מהעובדים. אם בעבר נהגו עסקים קטנים לרכוש מכוניות משומשות, כעת גם הם יכולים להוריד את הניילונים.
מבחינה כלכלית, ליסינג מימוני לעסקים מאפשר לחברות הקטנות ליהנות מיתרונות הליסינג הבסיסיים, כלומר: פריסת התשלומים, הימנעות מהוצאה גדולה חד פעמית, ודאות פיננסית בנוגע לשווי הנכסים והימנעות מהתעסקות במכירה עתידית של הרכב. במקביל, ליסינג מימוני לעסקים מאפשר תשלום חודשי נמוך יותר לעומת ליסינג תפעולי.

ליסינג מימוני לעסקים – לא רק "משפחתומטיות"


עסקאות ליסינג מימוני לא מתבצעות תמיד מול חברות הליסינג. במקרים מסוימים אלו הבנקים, חברות המימון והיבואנים שמציעים את תנאי המימון הנוחים ביותר. מה גם שכך, מתאפשר לעסק הקטן לרכוש מכוניות המתאימות לצרכיו האישיים במקום להצטמצם להיצע הנפוץ בחברות הליסינג. חברה המעסיקה טכנאי שירות תוכל לרכוש עבור עובדיה טנדרונים קטנים המצוידים במנועי דיזל חסכוניים ובתיבות ידניות, וכך תחסוך בהוצאות הדלק. חברה המעוניינת במיתוג צעיר ואופנתי תוכל להשקיע ברכבים ייחודיים, ולהימנע מרכישת רכבי ליסינג פופולאריים ומשעממים אשר גם מאבדים רבות מערכם. אם כן, ליסינג מימוני לעסקים מתאים בעיקר לציי רכב קטנים. חברות גדולות יתקשו לוותר על הליסינג התפעולי, הן מטעמי תחזוקה והן מטעמי יוקרה.

כתבות בנושא ליסינג מימוני לעסקים

ליסינג מימוני לעסקים - מידע כללי
ליסינג לעסקים לא חייב להיות תפעולי. ליסינג מימוני ...
ליסינג מימוני - מדריך
זקוקים להלוואה לצורך רכישת רכב חדש? מדור הליסינג של iCar ...
 
ליסינג מימוני – השוואת מחירים
בסופו של דבר, כמה תעלה לנו עסקת חכירה או מימון של ...
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים