ליסינג מימוני

מה זה ליסינג מימוני? במה הוא שונה מליסינג תפעולי? כל הפרטים בנושא ליסינג מימוני ...

חושב על עסקת ליסינג?

שיטת הליסינג הפרטי נפוצה כיום גם אצל לקוחות פרטיים.
לקבלת מידע, תנאי תשלום ועוד - יש למלא את הטופס:

 
* יצרן מבוקש
* דגם מבוקש
* שם מלא
* דוא"ל
* טלפון
* אזור מגורים
הערות / בקשות
* שדה חובהגם בעסקת ליסינג פרטי, קיימת ירידת ערך חזקה בתחילת התקופה. כדאי לשקלל נתון זה כשמחליטים על תקופת העסקה

ככל שתקופת החכירה ארוכה יותר ופריסת התשלומים נוחה יותר - כך גם הריבית גבוהה יותר באופן משמעותי

אינדקס עסקים בנושא ליסינג מימוני

הרץ ישראקאר אלבר
שלמה אלדן


ליסינג מימוני


ליסינג מימוני מאפשר לנהוג ברכב חדש מבלי להוציא סכום גדול בבת אחת. המדריך המלא של iCar מסביר איך עובד ליסינג מימוני ומתי זה משתלם

ליסינג מימוני הוא הבסיס לכל עסקאות הליסינג. היכולת לרכוש רכב חדש במחיר מלא ובמזומן שמורה למעטים, ולא רק בגלל בעיות תקציב: גם חברות מסחריות המחזיקות בהון נזיל לא תמיד מעוניינות להוציא סכומים גדולים בבת אחת, מסיבות פיננסיות שונות. בשביל אלו, וגם בשביל הלקוח הפרטי המעוניין ברכב חדש, הומצא הליסינג המימוני. שלמו מקדמה לא גבוהה, הוסיפו סכום קטן בכל חודש במהלך תקופת הליסינג, ובסיום התקופה שלמו את היתרה או שתתקדמו לרכב חדש. נשמע פשוט, לא?

ליסינג מימוני – יש קאץ'


חברות ליסינג מימוני (או הבנקים, המעניקים גם הם הלוואות לרכישת רכב חדש) אינן עמותות העוסקות בגמילות חסד. הן צריכות להרוויח, ואתם מהווים את מקור ההכנסה העיקרי עבורן. חישוב פשוט יגלה כי במרבית עסקאות הליסינג, פריסת התשלומים מגיעה לסכום כמעט זהה לסכום הרכישה של רכב חדש. האם מדובר בהלוואה ללא ריבית? לא ממש. ראשית כל, חברת הליסינג קונה את המכוניות במחיר נמוך באופן משמעותי ממחיר המחירון של היבואן. הרווחים של חברת הליסינג מגיעים גם מריבית כלשהי (גם אם קטנה למדי) המוצמדת לתשלומים החודשיים, וכן ממכירה של שירותים נלווים: ביטוח, טיפולים, העברת טסט וכו'. מרבית השירותים האלו נכללים בעסקת ליסינג תפעולי, המשדרגת את הליסינג המימוני. אם כך, מדוע בעצם לא לקנות רכב בליסינג מימוני? תלוי מה האופציות האחרות: אם אל מול הליסינג המימוני עומדת קניה של מכונית משומשת, יש לזכור כי קניה של רכב מיד שניה תהיה תמיד זולה ומשתלמת יותר. ואם מול עסקת הליסינג המימוני ניצבת קניה של רכב חדש במזומן, כדאי לבדוק את האפשרויות שמציעים יבואני הרכב – לא פעם יש הנחות ומבצעים על רכבים חדשים, שלא תוכלו לקבל ברכישה של רכב בליסינג מימוני.

ליסינג מימוני – אז למי זה מתאים?


לכל מי שחייב רכב חדש, ולא יכול לשלם בבת אחת את כל הסכום. מי שעובד עם הרכב, וזקוק לרכב לנסיעות מרובות – לא תמיד יוכל לסמוך על רכב יד שניה שעברו בלתי ידוע. מי שקונה מספר רכבים עבור חברה שבבעלותו יצטרך גם הוא רכבים חדשים, וכך גם הלקוח הפרטי שנהנה מהכנסה גבוהה וקבועה אך טרם הספיק לצבור הון המאפשר לו לקנות רכב.

כתבות בנושא ליסינג מימוני

ליסינג מימוני - מדריך
זקוקים להלוואה לצורך רכישת רכב חדש? מדור הליסינג של iCar ...
ליסינג מימוני יד שניה
מעוניינים לקנות רכב, אך הסכום הגבוה לא נמצא בהישג יד? ...
 
ליסינג מימוני – השוואת מחירים
בסופו של דבר, כמה תעלה לנו עסקת חכירה או מימון של ...
חברות ליסינג מימוני
חברות ליסינג מימוני משתייכות למגוון תחומים: החל ...
 
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים