בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

השכרת רכב בישראל

השכרת רכב בישראל - מאיפה הכי כדאי לשכור רכב? וממה צריך להיזהר? כל המידע, במדריך ...

מלא את הפרטים בטופס המצורף ונציגי חברות רלוונטיות
יחזרו אליך בהקדם, ללא כל התחייבות מצדך.

 
* יצרן מבוקש
* דגם מבוקש
* שם מלא
* דוא"ל
* טלפון
* אזור מגורים
הערות / בקשות
* שדה חובה


עדיף לשכור רכב מחברה שסומכים עליה, גם במחיר מעט יותר יקר. כך תוכלו להבטיח לעצמכם את הרכב שרציתם בזמן שרציתם
את הרכב השכור מומלץ להחזיר עם מיכל דלק מלא. חברות ההשכרה גובות עמלת תדלוק במקרה של חוסרים

אינדקס עסקים בנושא השכרת רכב בישראל

אלדן אלבר סאן קאר


השכרת רכב בישראל

בעוד בעולם השכרת רכב נפוצה בעיקר בקרב תיירים תושבי חוץ, בישראל שאינה מדינה תיירותית מקובל לשכור רכב למטרות אחרות: תיירות פנים, עבודה, רכבים חלופיים ועוד. בארץ פועלות מספר חברות השכרה גדולות בין לאומיות (כגון הרץ, אוויס, סיקסט ועוד) וכן חברות קטנות ומקומיות המחזיקות במספר מצומצם של רכבים. יתרונן של החברות הגדולות בא לידי ביטוי בזמינות הרכבים ובאיכותם היחסית, בשירות המקיף ובמחויבות ללקוח. החברות הקטנות, מנגד, מציעות השכרת רכבים במחירים זולים יותר. מרבית החברות מאפשרות השכרה לנהגים מגיל 24 בלבד, וחלקן מציעות מסלולים לנהגים מגיל 21 בתוספת תשלום. נהגים צעירים יותר יתקשו להשיג רכב להשכרה בישראל. רכב שכור בישראל, ובמרבית המקרים גם בחו"ל, מגיע ללקוח עם מיכל דלק מלא. יש לדאוג להחזיר את הרכב עם מיכל מלא, שכן חברות ההשכרה מחייבות בסכומים גבוהים על התדלוק. כאשר שוכרים רכב מחברה קטנה, חשוב לוודא כי לרכב ישנו ביטוח ייעודי לרכב שכור, וכי לחברה ישנם ההיתרים הדרושים על מנת לעסוק בהשכרת רכב. 

השכרת רכב בחו"ל

כאשר נוסעים לטיול בחו"ל, מומלץ להזמין את הרכב כבר בישראל באמצעות אתרי האינטרנט השונים. לכל חברות ההשכרה הגדולות ישנם סניפים בנמלי תעופה שונים בעולם, אך זמינות הרכבים תלויה בגודל הסניף, בעונה ובביקוש לרכבים – כך שכדאי להזמין את הרכב מוקדם ככל האפשר. השכרת רכב בחו"ל מותנית בקיומו של רישיון נהיגה בין לאומי בתוקף. הרישיון הישראלי תקף במדינות שונות בעולם, ובמדינות אחרות יש להצטייד ברישיון בין לאומי. מומלץ להכיר את חוקי התנועה המקומיים ולהיזהר מעבירות תנועה, שכן חברות ההשכרה מחייבות את חשבון האשראי של השוכר בסכומים גבוהים בגין הטיפול בתשלום הדו"ח.

השכרת רכב מיוחד

לעיתים ישנו צורך לשכור רכב ייחודי לחתונות, טיולים ולאירועים מיוחדים. מרבית חברות ההשכרה בישראל מחזיקות מלאי מצומצם של רכבי יוקרה, ולעיתים מגבילות את הנהיגה בהם לגילאים מבוגרים יחסית. רכבי שטח כמעט אינם נמצאים בציי הרכב של חברות ההשכרה, וגם כאשר ניתן לשכור רכבים כאלו – המחירים יהיו גבוהים מאוד. ישנן חברות המציעות השכרת רכב יוקרתי כולל נהג, עבור אנשי עסקים המגיעים מחו"ל או עבור זוגות המתחתנים ומעוניינים באפקט הגעה של "לימוזינה".

כתבות בנושא השכרת רכב בישראל

השכרת רכב: איך זה עובד?
מתי באמת משתלמת השכרת רכב, ומתי מדובר בפינוק יקר? ממי ...
השכרת רכב: מה ניתן לשכור?
מעוניינים ברכב שטח עבור טיול משפחתי? רוצים לשכור ...
 
השכרת רכב: תנאים ומגבלות
שכרתם רכב? קראו היטב את החוזה. לא כל אדם יוכל לנהוג ברכב ...
השכרת רכב בחו
נוסעים לחו"ל? מתכננים טיול במספר מדינות, או מרתון של ...
 
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים