תיאום נסיעת מבחן

חוות דעת - שברולט קרוז

שברולט קרוז מהדור השני, זה שהגיע לישראל בסוף 2016, היא כבר מכונית אמריקאית לכל דבר ועניין: גדולה, מרשימה למראה, חזקה ומאובזרת. העיצוב המרשים נכנס גם לתוך תא הנוסעים, ושם בפנים תמצאו גם אבזור נדיב - במיוחד בגרסת ה"פרימייר" הבכירה, שכוללת מושבי עור חשמליים והנעה בשלט רחוק. רק חבל שהיבואן בחר שלא לשווק את הקרוז עם מערכות בטיחות אקטיבית. המרווח לנוסעים טוב, אך מאחור גבוהי קומה עלולים לסבול ממרווח ראש גבולי. גם תא המטען לא גדול במיוחד. שברולט קרוז מציעה נוחות נסיעה מצוינת, בידוד רעשים טוב מאוד וגם ביצועים מעולים - כך שמדובר במכונית שנעים מאוד להעביר בה נסיעות ארוכות.
בשורה התחתונה: שברולט קרוז ביצעה קפיצת מדרגה משמעותית.

מידע נוסף

בטיחות שברולט קרוז

שברולט קרוז מצוידת ב-10 כריות אוויר ובמערכת בקרת יציבות אלקטרונית. הדור השני של שברולט קרוז לא הועמד למבחן הריסוק הפומבי של איגוד EuroNCAP.

מידע כללי אודות שברולט קרוז

זהו הדור השני של שברולט קרוז, אשר הוצג לראשונה בארה"ב בשנת 2015 והגיע לישראל בחודש נובמבר 2016. הדור הראשון של שברולט קרוז הושק בשנת 2008. מדובר במכונית גלובלית של ג'נרל מוטורס. הפלטפורמה שלה משמשת גם את אופל אסטרה, שברולט וולט, שברולט אורלנדו ועוד. הקרוז הראשונה תוכננה באירופה ובקוריאה. הייצור התבצע בקוריאה, רוסיה, צפון אמריקה ואירופה. אלינו הגיעה הגרסה הקוריאנית, אך בדור השני היא מגיעה לישראל מארה"ב.

קטגוריה: רכב משפחתי תתי קטגוריות: משפחתיות סדאן

גרסאות ומחירים - שברולט קרוז
השוואת מכוניות

תיאום נסיעת מבחן
 
שברולט קרוז ‏ 1.4 LT
129,900 שקל
 
שברולט קרוז ‏ 1.4 Premier
134,900 שקל
הוסף

כתבות ומבחני רכב - שברולט קרוז

רכבים מתחרים לשברולט קרוזרכבים נוספים לפי תקציב

  דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר מבצע צור קשר
קבל הצעות לרכבים המסומנים
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים