ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים
הרשמה לניוזלטר
לקבלת דיוור בנושא רכב, כתבות חדשות, המלצות וטיפים.
תיאום נסיעת מבחן

חוות דעת - שברולט מאליבו

שברולט מאליבו היא מכונית שלא מתפשרת כמעט באף תחום. העיצוב מרשים וכוחני, ובתא הנוסעים האיכות גבוהה. המנוע חזק במיוחד ביחס למקובל קטגוריית המנהלים: 2.0 ליטר טורבו בנזין, עם הספק של לא פחות מ-259 כוחות סוס - ולאחר מתיחת הפנים של 2014, גם נתון המומנט השתפר משמעותית. הביצועים לקוחים מעולמן של מכוניות הספורט, עם תאוצה של 6.3 שניות מ00 ל-100 קמ"ש. במסגרת מתיחת הפנים שופר גם המרווח במושב האחורי, הוחלפה הקונסולה המרכזית ועודכן עיצוב החזית. רשימת האבזור נותרה ארוכה מאוד, כולל מאפיינים יחודיים כמו 10 כריות אוויר והתנעה בשלט רחוק. ברשימת החסרונות ניתן למנות את צריכת הדלק הגבוהה יחסית.
בשורה התחתונה: שברולט מאליבו היא מכונית אמריקאית כוחנית ומרשימה.

מידע נוסף

בטיחות שברולט מאליבו

שברולט מאליבו מצוידת ב-10 כריות אוויר, מערכת בקרת יציבות אלקטרונית ומערכת ניטור לחץ אוויר בצמיגים. המכונית זכתה בציון של 5 כוכבים במבחן הריסוק הפומבי של EuroNCAP.

מידע כללי אודות שברולט מאליבו

זהו הדור השמיני של שברולט מאליבו, שהושק לראשונה בתערוכת שנגחאי בשנת 2011 והגיע לישראל באפריל 2013. בתחילת 2014 הגיעה לישראל המאליבו לאחר שעברה מתיחת פנים. הדור השביעי של שברולט מאליבו הוצג בארצות הברית בינואר 2007, והשיווק בארץ החל בינואר 2008. הדור השישי של מאליבו הושק בשנת 2003 והחליף את שברולט אלרו בהיצע של היבואן המקומי.

קטגוריה: רכב מנהלים תתי קטגוריות: מנהלים סדאן

גרסאות ומחירים - שברולט מאליבו
השוואת מכוניות

תיאום נסיעת מבחן
 
שברולט מאליבו ‏ 2.0
179,900 שקל
הוסף

כתבות ומבחני רכב - שברולט מאליבו

רכבים מתחרים לשברולט מאליבורכבים נוספים לפי תקציב

  דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר מבצע צור קשר
קבל הצעות לרכבים המסומנים