תיאום נסיעת מבחן

חוות דעת - שברולט מאליבו

שברולט מאליבו היא מכונית מנהלים אמריקאית, שלמדה עם השנים להכיל גם את הסגנון האירופאי. מבחינת המימדים, היא אמריקאית לגמרי - עם כמעט 5 מטרים לאורך ו-185 ס"מ לרוחב. העיצוב עצמו מרשים ומוחצן, אך ישנם גם קימורים אתלטיים לצד הכרום הנוצץ. בתוך תא הנוסעים ניתן למצוא אבזור עשיר, הכולל בין היתר מערכת מולטימדיה עם ממשק מותאם למכשירי אייפון ואנדרואיד, 10 כריות אוויר, ובגרסה הבכירה גם התנעה בשלט רחוק, טעינה אלחוטית לסמארטפון ועוד. אמריקה? אולי, אבל בחזית של המאליבו שוכן מנוע אירופאי לחלוטין: 1,500 סמ"ק טורבו עם 160 כ"ס, חזק מספיק כדי לייצר ביצועים טובים אך מנגד חסכוני בדלק. האם זה מה שצריכה שברולט מאליבו כדי להפוך ללהיט מכירות ישראלי?
בשורה התחתונה: שברולט מאליבו היא מכונית מנהלים מהודרת, חזקה שמעניקה תמורה נאה למחיר.

מידע נוסף

בטיחות שברולט מאליבו

שברולט מאליבו מצוידת ב-10 כריות אוויר, חיישני לחץ אוויר בצמיגים ומערכת "Teen Driver" המדווחת על מאפייני הנהיגה לבעל הרכב. שברולט מאליבו לא הועמדה למבחן הריסוק הפומבי של איגוד EuroNCAP.

מידע כללי אודות שברולט מאליבו

זהו הדור התשיעי של שברולט מאליבו, אשר הוצג לראשונה בתערוכת ניו יורק בשנת 2015, והגיע לישראל בחודש פברואר 2016. הדור השמיני של שברולט מאליבו הושק לראשונה בתערוכת שנגחאי בשנת 2011 והגיע לישראל באפריל 2013. בתחילת 2014 עבר הרכב מתיחת פנים. הדור השביעי של שברולט מאליבו הוצג בארצות הברית בינואר 2007, והשיווק בארץ החל בינואר 2008. הדור השישי של מאליבו הושק בשנת 2003 והחליף את שברולט אלרו בהיצע של היבואן המקומי.

קטגוריה: רכב מנהלים תתי קטגוריות: מנהלים סדאן

גרסאות ומחירים - שברולט מאליבו
השוואת מכוניות

תיאום נסיעת מבחן
 
שברולט מאליבו ‏ 1.5 LS
159,900 שקל
 
שברולט מאליבו ‏ 1.5 LT
165,900 שקל
הוסף

כתבות ומבחני רכב - שברולט מאליבו

רכבים מתחרים לשברולט מאליבורכבים נוספים לפי תקציב

  דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר מבצע צור קשר
קבל הצעות לרכבים המסומנים
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים